Еко-Кружки

Пийте смачну каву та чай, одночасно турбуючись про чистоту Планети - адже наші еко-кружки екологічні, виготовлені з бамбукового волокна, чи рисового лушпиння. Вони легкі, приємні на дотик і чудово справляються зі збереженням температури напою! Чашка з логотипом завжди була практичним та надійним корпоративним подарунком. Виконаємо брендування методом тамподруку, або, якщо ваш логотип повнокольоровий - методом УФ друку.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 38

Екологічні брендовані кружки з вторинної сировини — це ваш крок до сталого майбутнього.

Створені з перероблених матеріалів, таких як кукурудза, пшениця та бамбук, ці кружки будуть показувати екологічну свідомість вашого бренду.

Використання вторинної сировини знижує потребу у нових ресурсах та зменшує кількість відходів.

Брендування: нанесіть свій логотип на кружку, перетворивши її на потужний інструмент маркетингу.

Унікальний дизайн: кожна кружка має унікальну текстуру і відтінок, так як виготовлена з екологічних нефарбованих матеріалів.

Зробіть вибір на користь планети! Обравши наші брендовані екологічні кружки, ви не лише висловлюєте турботу про довкілля, але й підкреслюєте екологічну позицію вашої компанії.

Ці кружки — ідеальний вибір для компаній, які прагнуть поєднати стиль, функціональність та відповідальне ставлення до навколишнього середовища.