Фартухи

Набір, що складається з фартуха і прихваток різного призначення, підібраних за кольором і належним чином оформлених, подарований добросовісної співробітниці, скажімо, в останній робочий день перед відпусткою буде свідченням того, що керівництво її цінує та чекатиме її повернення з відпустки. І весь наступний рік, надягаючи кожен день фартух, вона буде з вдячністю згадувати Вас.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 84

Фартух з логотипом надійно захистить одяг Вашої співробітниці. І не тільки Вашої ...

Нерідко трапляється так, що важливого гостя, який несподівано прибув в Ваш офіс, потрібно терміново пригостити. На поїздку в ресторан часу немає, на замовлення доставки їжі в офіс часу теж немає. Але є необхідний запас продуктів в холодильнику, є співробітниці, які можуть швидко і красиво сервірувати імпровізований ланч. І є фартухи, брендовані в корпоративному стилі Вашої компанії. Коли гість поїде, Ви згадайте, що дарували так само оформлені фартухи і компаніям своїх партнерів, і подумаєте, що дарували не дарма.

Корпоративні фартухи - носії вашої реклами

Цей нехитрий аксесуар високо затребуваний не тільки в згаданій вище ситуації. Якщо Ви готуєтеся, скажімо, до корпоративного пікніка, купіть і забрендуйте необхідну кількість фартухів і подаруйте їх співробітницям перед пікніком. Для тих, хто буде займатися приготуванням шашликів, вкрай доречними подарунками будуть фартухи з інструментами для барбекю.

Проведіть конкурс серед співробітників на краще приготування шарлотки. Тут без фартухів теж не обійтися. Недорогі фартухи з логотипом Вашої компанії можуть стати доречними промо сувенірами для відвідувачок Вашої виставки або презентації.

У цьому підрозділі сайту Вашій увазі запропоновано досить широкий асортимент фартухів різного призначення, крою, матеріалу виготовлення і кольору. Закупіть оптом партію різних фартухів під нанесення. Вони завжди будуть затребувані як для потреб компанії, так і для використання в якості подарунків і сувенірів. Вони будуть служити власницям довго, і кожен день будуть нести на собі рекламу Вашої компанії, віддаючи сторицею вкладені в них кошти.

Відвідавши решту п'ять сусідніх підрозділів розділу Кухонне приладдя, Ви зможете підібрати те, що зробить Ваш подарунок більш значущим і практичним.

Наша компанія з готовністю допоможе в оформленні замовленої продукції в корпоративному стилі Вашої компанії. Якщо такий стиль ще не сформований або потребує доопрацювання, наші кваліфіковані фахівці готові прийти на допомогу і в цьому питанні.

Корпоративне оформлення фартухів

У розпорядженні співробітників виробничої бази компанії Full Motion (Фул Моушн) є все необхідне для оформлення фартухів в корпоративному стилі Вашої компанії. Фактура матеріалів, з яких виготовлені пропоновані на сайті фартухи, надає широкий вибір технологій нанесення і обладнання, на якому нанесення буде виконуватися. Є технології, що дозволяють накладати еластичний шар зображення, який не тріскається і не розпадається на таких нерівностях, як шви, стики, кишені, застібки, що актуально для фартухів.

Особливо хотілося б відзначити вишивку, яка застосовується для нанесення зображень на вироби з тканин. Дванадцять кольорів якісних вовняних ниток, використовуваних для вишивки, дозволяють домогтися такого ж повнокольорового і детального зображення, як і при застосуванні, скажімо, трансферу, шовкотрафарету або цифрового друку.

Наші фахівці підкажуть Вам найбільш економічно вигідний варіант, а якість виконання замовлення і довговічність нанесеного зображення гарантується в будь-якому випадку.

Як оформити оптове постачання корпоративних фартухів

На сайті, під фотографіями пропонованих виробів, вказана їх ціна та наведено опис. Натиснувши кнопку Купити в картці товару, Ви зможете оформити замовлення на його оптову поставку.

Замовивши головній сторінці сайту зворотний дзвінок нашого співробітника або зателефонувавши самостійно по телефону %phone%, Ви зможете обговорити з високопрофесійними фахівцями все, що стосується оформлення замовленої сувенірної продукції в корпоративному стилі вашої компанії. Вартість виконання робіт може бути визначена тільки після узгодження технічних параметрів і обсягу замовлення.