Бандани і хустки

Хто не мріє про прогулянку навколо мальовничого озера в золоту пору ранньої осені, коли вже не жарко, але ще і не холодно, коли можна одягнутися легко і невимушено. Задоволення, отримане від прогулянки, буде повним, якщо у вас є бандана або хустку-бандана, яку при необхідності легко надіти і необтяжливо нести навіть в руках.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 21

Бандани і хустки з логотипом для роботи, відпочинку та спорту

Ці вироби використовуються як під час роботи, та і в години дозвілля. Отже, час їх використання в якості носія реклами максимальний. Оптова партія бандана і хусток, закуплених під нанесення логотипу, стане Вам у нагоді при проведенні промо акцій.

Брендовані бандани і хустки від Фул Моушн

Ви знаходитесь на сайті рекламно-виробничої компанії Фул Моушн. Протягом останніх десяти років ми активно працюємо на ринку сувенірної продукції України. Одними з основних напрямків нашої діяльності є імпорт товарів рекламно-сувенірного призначення, їх оптова реалізація на внутрішньому ринку, а також надання послуг, пов'язаних з брендування сувенірних виробів.

Значний досвід роботи, досконале знання ринку і його кон'юнктури, а також багаторічне ділове співробітництво безпосередньо з відомими європейськими та китайськими виробниками дозволяють нам ввозити в країну і пропонувати споживачам тільки якісні товари, які користуються високим попитом.

Наявність власної виробничої бази, укомплектованої досвідченими фахівцями і оснащеної сучасним обладнанням, гарантує якісне виконання замовлень на роботи, пов'язані з нанесенням на сувенірні вироби різних елементів корпоративної символіки, інших зображень, а також текстів. Для цього ми застосовуємо передові технології нанесення і якісні матеріали.

У цьому підрозділі сайту, як і в підрозділі Шарфи і рукавички, Ви знайдете кілька варіантів відповіді на питання про те, що можна використовувати в якості промо сувенірів або корпоративних подарунків в ході майбутньої виставки або презентації.

Дивіться, вибирайте і приймайте рішення. Після цього ми зможемо приступити до узгодження питань брендування. Ми готові надати Вам комплекс послуг, починаючи з формування або доопрацювання корпоративного стилю Вашої компанії і завершуючи нанесенням на сувеніри і подарункову упаковку логотипу чи інших зображень.

Наші фахівці врахують всі Ваші вимоги і побажання, розроблять ескізи і оригінал-макети зображень, що підлягають нанесенню, адаптують їх до розмірів, форм і матеріалів виготовлення товарів, що підлягають брендуванню. Вам будуть запропоновані технології нанесення, які будуть найбільш привабливі як в естетичному і в економічному сенсах.

При необхідності ми можемо виготовити для Вас фірмові бланки та конверти, візитні картки та іншу корпоративну друковану продукцію.

Як замовити оптову партію корпоративних бандан і хусток

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку продукції простий. Ви переходите з розділу в розділ сайту і всюди бачите на екрані фотографію виробу і його ціну - це вхід в картку виробу. Якщо він Вам знайомий і Ви готові його замовити - наведіть курсор на фотографію, і під нею, нижче ціни, з'явиться кнопка Купити, натискання на яку дасть можливість приступити до оформлення замовлення.

Якщо Вас цікавить детальніша інформація - клікніть на фотографію, і на картці з'явиться опис товару, інформація про його наявності на складі і про терміни можливого постачання; тут же буде знайома кнопка Купити.

Якщо ж інформація, розміщена на сайті, виявиться недостатньою, зателефонуйте, будь ласка, за телефоном %phone% або замовте дзвінок нашого співробітника, натиснувши кнопку Зворотний дзвінок.

Вартість робіт з брендування сувенірної продукції може бути визначена тільки після обговорення і узгодження параметрів замовлення, в зв'язку з чим в цьому випадку без телефонної розмови або особистої зустрічі зі співробітниками рекламно-сувенірної компанії фул Моушн не обійтися. Телефонуйте, будь ласка!

 

Ціна, грн.:
Бренд
Колір
 • бежевий
 • білий
 • жовтий
 • зелений
 • червоний
 • помаранчевий
 • рожевий
 • сірий
 • синій
 • фіолетовий
 • чорний