Термокружки

Ваша кава завжди гаряча, ваш бренд — завжди на виду з нашими брендованими термокружками! Корпоративний мерч, в який включена термокружка з логотипом - ідеальний спосіб зробити ваш бренд помітним щодня. Пропонуємо широкий вибір матеріалів і методів брендування. Звертайтеся - і ми підберемо термокружку, яка підійде саме вашому бренду!
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 257

Брендовані термокружки

Термочашка і термокружка, паралельно з удосконаленням технології їх виробництва і підвищенням якості, перетворилися з рідкісної дивини у все більш часто використовувані предмети повсякденного вжитку. Їх форма і розмір дають широкі можливості для нанесення на поверхню корпоративної символіки компанії, інших зображень або написів, тобто, для брендування.

Сфери використання корпоративних термокружок

Сам спосіб користування чашкою або кружкою приковує увагу. Рух чашки, утримуваної в руці, знизу догори і назад не може не притягувати погляди тих, хто знаходиться поруч. Скільки разів людина, що п'є чай або каву, піднесе до рота і опустить красиву помітну термочашку з нанесеним логотипом і назвою Вашої компанії, стільки ж разів Ваша реклама потрапить в поле зору всіх оточуючих.

Барвисто оформлена корпоративна термочашка, вдало поміщена на поличці поруч з робочим місцем менеджера, який представляє Вашу експозицію на великій виставці, не залишиться непоміченою для маси людей, що підходять до Вашого стенду або проходять повз. Зверне на себе увагу і група Ваших співробітників, які вийшли на перекур і п'ють каву з таких же чашок.

Корпоративний пікнік також може послужити підвищенню ефективності Вашої рекламної кампанії. Якщо кожен із співробітників або запрошених гостей отримає в подарунок термочашку або термокружку з Вашим логотипом, тут же випробує її в справі, а потім забере з собою і протягом тривалого часу буде нею користуватися - то від цього виграєте і Ви.

Брендовані термочашки і термокружки можна використовувати в якості корпоративних подарунків при проведенні будь-яких корпоративних заходів або акцій.

В цьому розділі нашого сайту представлений широкий асортимент термочашок і термокружок. Перейшовши в підрозділи Термоси або Термочохли, Ви отримаєте можливість створити, в разі необхідності, набори дуже практичних корпоративних подарунків. Наступним постане питання їх оформлення.

Нанесення логотипу на термокружки

Друк на термочашках або термокружках - нанесення на них логотипу, інших зображень або написів, здійснюється нашою компанією на новітньому обладнанні власної виробничої бази із застосуванням найбільш прогресивних технологій.

Методом УФ друку ми зможемо надрукувати повнокольорове зображення по всій поверхні термокружки. Це дає можливості для друку не тільки лого, а й цілого сюжету про корпоративні цінності, тематичні свята, або окремих продуктів бренду.

Гравіювання - найнадійніший метод брендування. Також можливе виконання гравіювання на термокружках по колу.

Наприклад, при сублімації досягається постійний зв'язок чорнила з поверхнею термочашки, яка при цьому не пошкоджується і повністю зберігає всі свої якості. Нанесене повнокольорове зображення з фотографічною точністю повторює зразок, не розтріскується і не вицвітає.

Барвисті логотипи або написи швидко і економічно наносяться із застосуванням тамподруку, чим також досягається висока якість і стійкість отриманого зображення.

Ми пропонуємо широкий вибір кольорів і стилів, щоб ваші термокружки ідеально відповідали бренду. Ідеальний корпоративний подарунок або сувенір для заходів: Наші термокружки з логотипом — це відмінний спосіб заявити про себе на заходах або як корпоративні подарунки, які нікого не залишать байдужим. А ще це ідеальний корпоративний мерч!

Як замовити термокружки з логотипом оптом

Наш сайт надає можливість не тільки вибрати з нашого асортименту термокружки під нанесення або інші вироби, які сподобалися Вам. Замовивши на сайті зворотний дзвінок нашого співробітника, або зателефонувавши за телефоном %phone%, Ви зможете обговорити з високопрофесійними фахівцями всі виниклі у Вас питання, пов'язані з оптовими поставками сувенірної продукції, а також з її брендування.

Вартість нанесення на термокружки залежить від змісту і технічних параметрів Вашого замовлення. Вартість самого товару вказана на сайті під фотографією кожного зразка.