Ліхтарики

Велике різноманіття ліхтариків, представлених тут, значно полегшує виконання завдання підбору подарунків для майбутнього корпоративного заходу. Адже ліхтарик - це предмет, який в самій несподіваній ситуації може стати предметом першої необхідності, може стати тим промінчиком світла, який допоможе людині, яка отримала такий подарунок, відшукати в "темному царстві" неосвітленого під'їзду втрачений ключ від квартири. А ще краще - не упустити ключ, прикріплений до подарованого йому ліхтарику-брелоку.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 193

Ліхтарик з логотипом допомагає побачити більше і краще розглянути побачене

Не вірите? Подаруйте на вході до виставкового павільйону всім відвідувачам Вашої виставки брендовані ліхтарики, і статистика зростання кількості покупців Вашої продукції підтвердить життєвість заголовка. Цей невигадливий промо сувенір (вираз Вашої шани до гостей) дійсно допоміг їм побачити серед експонатів те, на що вони могли б не звернути увагу, краще розглянути все, що вони побачили, і зрозуміти, що саме їм потрібно.

Наша співпраця з вами може стати довготривалою взаємовигідною

Завершивши детальне вивчення зразків, представлених в цьому підрозділі сайту, Ви неодмінно прийдете до думки про те, що до цього моменту не могли навіть приблизно уявити собі все різноманіття світу продукції, призначеної для того, щоб допомогти людині знайти те, що він намагається знайти або розглянути в темряві.

Діапазон цін, різноманітність призначення, зовнішній дизайн, конструкція, колірна гамма - все задіяне для того, щоб повністю задовольнити всі запити потенційних покупців ліхтариків. Сусідні підрозділи (Інструменти або Рулетки) допоможуть у формуванні подарункових наборів з цих вкрай потрібних речей.

Для рекламно-виробничої компанії Full Motion (Фул Моушн), на сайті якої Ви перебуваєте, основними напрямками діяльності є оптові поставки та реалізація сувенірної продукції, а також надання послуг щодо її брендування. Поставки товарів ми здійснюємо з Європи і з Китаю, безпосередньо від виробників.

Технічні і технологічні можливості нашої власної виробничої бази, дозволяють нам якісно і в строк виконувати замовлення, пов'язані з нанесенням на сувенірну продукцію логотипів, а також інших елементів корпоративної символіки або текстів.

Форма об'єктів нанесення і характеристики матеріалів їх виготовлення визначають вибір технології нанесення. У різних випадках застосовуються лазерне гравіювання, цифровий друк, трансфер, шовкотрафарет, сублімація, шелкотрафарет по колу, тиснення.

Зображення вийде фотографічно точним, повнокольоровим, стійким і довговічним, поверхня, на яку здійснювалося нанесення, не постраждає.

Ми готові допомогти Вам у формуванні корпоративного стилю компанії, в його оновленні або вдосконаленні, готові розробити логотип та інші складові корпоративної символіки, а також виготовити друковану корпоративну продукцію.

Ми завжди відкриті для контактів і прагнемо до того, щоб співпраця з усіма нашими клієнтами була довгостроковою і приносила обопільну вигоду.

Як закупити корпоративні ліхтарики оптом

Замовити оптову партію виробів, в тому числі і ліхтарики під нанесення логотипу, ви можете прямо на сайті. Для цього потрібно натиснути кнопку Купити в картці зразка або замовити зворотний дзвінок нашого співробітника. Вартість товару можна побачити під фотографіями кожного виробу. Всі питання, які стосуються нанесення логотипу (інших елементів корпоративної символіки або текстів) можна обговорити і узгодити, зателефонувавши по телефону %phone% або відвідавши наш офіс. Вартість нанесення буде залежати від характеристик і параметрів наноситься зображення.