Килимки для миші

Килимки для миші стали поступово втрачати свою актуальність, що призвело до зниження обсягів їхніх продажів. Але їх виробники знайшли спосіб відновити популярність своєї продукції: вони стали випускати килимки з рядом додаткових функцій, і результат не забарився. Килимки для миші з нанесенням логотипу компанії - це сувенір, який кожен день буде нагадувати своєму власникові про Ваш бренд.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 81

Килимок для миші з логотипом - приємний корпоративний подарунок

Цей виріб протягом не менше восьми годин кожен робочий день постійно знаходиться перед очима людей, що працюють з комп'ютером. Зробіть цим невтомним трудівникам приємні корпоративні подарунки - купіть оптову партію килимків для миші під нанесення логотипу, а ми оформимо їх у корпоративному стилі Вашої компанії. Тепер перед проведенням промо акції Вам не треба буде замислюватися про корпоративні сувеніри.

Корпоративні килимки для миші від Full Motion

Ви знаходитесь на сайті виробничо-рекламної компанії Aул Моушн, яка протягом більш ys; десяти років працює на ринку сувенірної продукції, поставляючи в Україну вироби рекламно-сувенірного призначення безпосередньо від відомих виробників з Китаю і європейських країн.

Тут Ви знайдете килимки для миші з додатковими функціями. Економія робочого простору і ергономічність - характерні риси для килимків з USB входом і накопичувачем даних, килимків з калькулятором і тримачем проводів. Такі варіанти будуть з радістю сприйняті як корпоративний подарунок.

Різноманітність кольорової палітри і розмірів килимків обмежуються лише Вашою уявою. Це дозволяє задовольнити естетичні запити будь-якої цільової аудиторії і підкреслити індивідуальність людини будь-якого професійного рівня. Стилізація варіюється від ультрасучасних, футуристичних мотивів до етнічних і національних.

Додати кілька штрихів до дизайну офісу? Строкатий малюнок делікатно розбавить хай-тек, зображення природи принесуть більше повітря в офісне життя, а оригінальні малюнки піднімуть настрій співробітникам.

Невисока вартість і велика площа під нанесення роблять килимки ефективною рекламно-сувенірною продукцією. Універсальність застосування - додатковий бонус до всіх перерахованих вище характеристик. Килимки для миші - це той безпрограшний варіант, який Ви шукали.

Зайдіть в сусідній підрозділ, Комп'ютерні миші, і там Ви знайдете те, для чого, власне, килимок і потрібен. Чим не подарунковий набір ?.

Ми також готові надати комплекс послуг з брендування продукції, яка закуповується Вами. Наша власна виробнича база укомплектована високопрофесійними фахівцями, які володіють сучасними технологіями брендування сувенірної продукції, оснащена необхідним для цього обладнанням і забезпечена якісними матеріалами, використовуваними для нанесення на сувенірну продукцію елементів корпоративної символіки наших замовників, інших зображень, текстів, а також будь-якої інформації.

Ми готові адаптувати Вашу корпоративну символіку до форми і розмірів обраних Вами виробів. В результаті нанесення Ви отримаєте корпоративну сувенірну продукцію з нанесеним на неї високоякісним повнокольоровим зображенням, що має підвищену зносостійкість.

Як замовити оптову партію брендованих килимків для миші

Оформити замовлення на килимки для миші під нанесення логотипу Ви можете прямо на сайті, натиснувши кнопку Купити в картці вибраного тут зразка або замовивши зворотний дзвінок. Ціни на товар вказані під фотографією кожного з представлених зразків. Вартість брендування виробів буде залежати від характеристик нанесення. Її можна обговорити і узгодити, зателефонувавши по телефону %phone% або відвідавши наш офіс.

Завжди раді відповісти на всі ваші запитання!