Гольф

Гольф відноситься до тих видів спорту, який далеко не всім по кишені - тільки обладнання та утримання поля для гольфу вимагають величезних витрат, що визначають високу плату за користування послугами гольф-клубів. Екіпірування для гри в гольф також вельми дороге. Тому будь-який подарунок шанованому Вами партнеру, так чи інакше пов'язаний з гольфом, продемонструє йому Ваше розуміння і визнання його високого статусу.
Відобрежено на сторінці 14 позицій з 14

Корпоративні аксесуари для гольфу - Ваша реклама на високому рівні

Якщо трапилося так, що в коло Вашого спілкування потрапили шанувальники гольфу, не змарнуйте можливість прорекламувати себе, серед відвідувачів гольф-клубів. Цим видом спорту, з огляду на вартість такого хобі, вдається займатися тільки досить заможним людям. М'яч для гольфу з логотипом Вашої компанії, який використовується під час гри одним з членів клубу, послужить для них показником Вашого статусу.

Ми - Ваш потенційний ексклюзивний постачальник сувенірної продукції

Рекламно-виробнича компанія Full Motion (Фул Моушн), на сайті якої ви перебуваєте, починала свою роботу на українському ринку сувенірної продукції більш десяти років тому. За минулий час нами накопичений великий досвід в її оптових поставках з-за кордону і оптових продажах всередині країни.

Детальне вивчення кон'юнктури ринку і довготривалі прямі контракти з відомими європейськими та китайськими виробниками дозволяють нам оперативно виконувати заявки наших покупців, постачаючи в Україну тільки високоякісні добротні вироби, які користуються у вітчизняного споживача високою популярністю і підвищеним попитом.

У цьому підрозділі сайту представлені вироби, придатні під нанесення логотипу або іншої корпоративної символіки Вашої компанії. У сусідніх підрозділах, зокрема в підрозділі Спортивна форма, Ви знайдете велику кількість зразків продукції, які можуть скласти, разом з аксесуарами для гольфу, затребувані і практичні подарункові набори.

Форма і матеріали, з яких виготовлені ці вироби, роблять їх зручними об'єктами брендування

Брендування сувенірної продукції

Ми надаємо також і комплекс послуг, пов'язаних з оформленням сувенірної продукції в корпоративному стилі компаній наших покупців. Висококваліфікований досвідчений персонал нашої виробничої бази готовий надати допомогу у формуванні або доопрацювання корпоративного стилю Вашої компанії.

Елементи Вашої корпоративної символіки, інші зображення або написи будуть адаптовані до об'єктів нанесення з урахуванням фактури, розміру і форми поверхонь, на які буде здійснюватися нанесення. Будуть розроблені ескізи або оригінал-макети зображень.

Все це визначить вибір технології та обладнання, які будуть застосовуватися при виконанні Вашого замовлення. Вам буде запропонований найбільш економічно вигідний варіант технологій і обладнання.

У різних випадках для нанесення застосовуються лазерне гравіювання, трансфер, тиснення, цифровий друк, шовкотрафарет, шовкотрафарет по колу, сублімація або вишивка на виробах з тканини. Будь-яка з перерахованих технологій, перш за все, забезпечує повне збереження виду і якості поверхні, на яку здійснюється нанесення.

Висока якість обладнання і фарбувальних матеріалів, використовуваних в роботі, дозволяють досягти високої точності і детальності перенесення зображення зі збереженням його колірної гами. Відбиток виходить стійким, буде служити довгий час, не вицвітаючи і не розтріскуючись.

Як замовити брендовані аксесуари для гольфу оптом

На сайті можна вибрати із запропонованого асортименту аксесуари або інші вироби, які сподобалися Вам. На картці, заведеної окремо для кожного представленого на сайті зразка товару (ви її бачите на екрані), поміщена фотографія відповідного зразка, нижче фотографії вказана його вартість. Наведіть, будь ласка, курсор на фотографію, і нижче ціни з'явиться кнопка Купити. Натисканням курсора на фотографію можна відкрити опис товару та відомості про його наявність на складі. Натискання на кнопку Купити означає початок оформлення замовлення на оптову поставку цього виробу.

Для того, щоб обговорити і узгодити замовлення на брендування продукції, яка закуповується Вами, необхідно натиснути на кнопку Зворотний дзвінок (наші співробітники негайно зателефонують Вам) або зателефонувати %phone%. Вартість нанесення буде залежати від змісту і технічних параметрів Вашого замовлення. Вона буде повідомлена вам після узгодження замовлення.