Гаманці для монет

Перші грошові знаки з'явилися в побуті саме у вигляді монет, і поки немає тенденції до того, що монети коли-небудь зникнуть з обігу. Більш того, у багатьох країнах світу грошові купюри маленької гідності замінюються монетами, тому що їхнє часте використання призводить до швидкого зношування. Пропоновані тут гаманці для монет можуть стати корисними корпоративними подарунками.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 27

Гаманець для монет з логотипом - корисний корпоративний сувенір

Виходячи з дому, кожна людина бере з собою гаманець, це необхідний атрибут щоденного користування. Брендовані гаманці для монет можуть стати відмінним корпоративним подарунком. Маючи досить низькою вартістю, вони дозволять розмістити на своїй поверхні найрізноманітнішу інформацію про компанію.

Наша співпраця з вами може стати довготривалою взаємовигідною

Купуючи тканинні гаманці оптом, можна буде отримати відмінну можливість не тільки для організації власного бізнесу, пов'язаного з реалізацією цих товарів, а й піднести приємний презент родичам, друзям або колегам по роботі. Це прекрасний варіант для корпоративного сувеніра, варто нанести на гаманець логотип і він вже стане пізнаваним. Такий презент буде до душі будь-якій людині, не тільки співробітникам, а й людям, які відвідали певний захід даної організації. Ця маленька річ буде нагадуванням про день, коли людина його отримала.

Якщо Ви збираєте подарунковий набір для людини, яка збирається в поїздку, перейдіть, будь ласка, до підрозділу Кардхолдери, і тут Ви знайдете потрібний варіант доповнення до гаманця.

Для рекламно-виробничої компанії Full Motion (Фул Моушн), на сайті якої Ви перебуваєте, основними напрямками діяльності є оптові поставки та реалізація сувенірної продукції, а також надання послуг з її брендування. Поставки товарів ми здійснюємо з Європи і з Китаю, безпосередньо від виробників.

Технічні і технологічні можливості нашої власної виробничої бази, дозволяють нам якісно і в строк виконувати замовлення, пов'язані з нанесенням на сувенірну продукцію логотипів, а також інших елементів корпоративної символіки або текстів.

Форма об'єктів нанесення і характеристики матеріалів їх виготовлення визначають вибір технології нанесення. У різних випадках застосовуються лазерне гравіювання, цифровий друк, трансфер, шовкотрафарет, сублімація, шелкотрафарет по колу, тиснення. В даному випадку, поряд з іншими технологіями, може бути застосована вишивка логотипу на тканинних гаманцях для монет. При цьому зображення передається якісно забарвленими вовняними нитками дванадцяти кольорів.

Зображення вийде фотографічно точним, повнокольоровим, стіким і довговічним, поверхня, на яку здійснювалося нанесення, не постраждає

Ми готові допомогти Вам у формуванні корпоративного стилю компанії, в його оновленні або вдосконаленні, готові розробити логотип та інші складові корпоративної символіки, а також виготовити друковану корпоративну продукцію.

Ми завжди відкриті для контактів і прагнемо до того, щоб співпраця з усіма нашими клієнтами була довгостроковою і приносило обопільну вигоду.

Як закупити корпоративні гаманці для монет оптом

Замовити оптову партію виробів, в тому числі і гаманці для монет під нанесення логотипу, Ви можете прямо на сайті. Для цього потрібно натиснути кнопку Купити в картці зразка або замовити зворотний дзвінок нашого співробітника. Вартість товару можна побачити під фотографіями кожного виробу. Всі питання, які стосуються нанесення логотипу (інших елементів корпоративної символіки або текстів) можна обговорити і узгодити, зателефонувавши по телефону %phone% або відвідавши наш офіс. Вартість нанесення буде залежати від характеристик і параметрів зображення, яке наноситься.

Ціна, грн.:
Колір
  • білий
  • жовтий
  • зелений
  • коричневий
  • червоний
  • помаранчевий
  • рожевий
  • сірий
  • синій
  • чорний