Майки

Термінологія в сфері одягу час від часу зазнає змін і стає більш універсальною. Наприклад, якщо раніше назву "фуфайка" застосовувалося тільки до стеганого короткого ватника з низьким глухим коміром, то зараз куфайками називають і футболки. Точно так само термін "майка" тепер застосовується і до футболок і навіть тенісок. Та й класичної форми майки перестали бути тільки предметом нижньої одягу. Тому нерідко можна побачити майку з надрукованим лого. У продажу можна побачити їх з логотипом виробника, але це не заважає покупцям наносити на майку і власний логотип.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 20

Це зручно, красиво, вигідно, багатофункціонально

Це міцні, універсальні предмети одягу з масовою привабливістю, які можна носити як верхній або нижній одяг.

Вони є популярними предметами одягу, на яких можна відображати свої інтереси, смаки і схильності. На друкованих виробах можуть бути зображені політичні гасла, гумор, мистецтво, спорт, а також відомі люди і місця.

Вони підходять практично будь-якій людині будь-якого розміру - від немовлят до людей похилого віку. Розміри для дорослих, як правило, маленькі, середні, великі і дуже великі, в той час як розміри для малюків визначаються за віком і зростом.

З чого виробляються майки

Більшість майок зроблені з 100-процентної бавовни, поліестеру або суміші бавовни з поліестером. В екологічно чистих виробах використовуються органічно вирощена бавовна і натуральні барвники.

Еластичні зразки виготовляються з трикотажних тканин. Трикотажні вироби використовуються найчастіше, оскільки вони універсальні, зручні і відносно недорогі. Вони також є популярним матеріалом для нанесення трафаретного і термодруку. Деякі трикотажні вироби мають трубчасту форму, що спрощує виробничий процес за рахунок зменшення кількості швів. Трикотажні тканини часто використовуються, коли бажане прилягання.

Додаткові матеріали включають стрічку або шов, зроблені з твила або іншої цупкої тканини.

Нитка, звичайно, є важливим елементом в пошитті будь-якого одягу. Кілька типів і кольорів ниток можуть бути використані для виготовлення одного виробу. Деякі виробники використовують білу нитку для швів, незалежно від кольору тканини. Видима прострочки виконується за допомогою кольору ниток, який поєднується з тканиною. Безбарвна або багатоволоконна нитка використовується для підшивки тканини будь-якого кольору. Додаткові декоративні елементи можуть включати в себе обробку, таку як плетіння.

Як замовити друк логотипу на майці оптом?

На цій сторінці нашого сайту можна не тільки вивчити зразки пропонованих Вам виробів, а й оформити замовлення на товар, а потім замовляти нанесення - друк на майках логотипу. У розділі пляжних товарів ви знайдете те, що пасуватиме до вашої майки підчас відпочинку на морі.

Природно, що ціна замовлення друку логотипу оптом буде вигіднішою для вас.

Нанести можна не тільки логотип, але і інші зображення і написи. На друкованих виробах можуть бути зображені політичні гасла, гумор, мистецтво, спорт, а також відомі люди і місця.

Ціна замовлення друку логотипу на майках оптом залежить від складності майбутнього відбитка і від обсягу замовлення. Замовте зворотний дзвінок нашого співробітника або зателефонуйте %phone%, і ви отримаєте професійні відповіді на всі ваші запитання.

А якість виконання замовлення ми гарантуємо - переконайтеся на власному досвіді.

Ціна, грн.:
Колір
  • білий
  • жовтий
  • зелений
  • червоний
  • помаранчевий
  • рожевий
  • сірий
  • синій
  • фіолетовий
  • чорний