Упаковка для вина

Йдучи в гості Ви неодмінно купуєте пляшку вина або іншого напою, який відповідає нагоді. Такий презент можна, звичайно, принести і без упаковки. Але Ви будете відчувати себе впевненіше, якщо скористаєтеся спеціально для цього виготовленою упаковкою для вина. Сама ж упаковка, враховуючи її форму, матеріал виготовлення і колір, є потенційним носієм реклами Вашої компанії, а також Вашої продукції або послуг, що надаються Вами.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 31

Брендована упаковка для вина облагородить Ваш подарунок

Пляшка вина (або більш міцного напою) у багатьох випадках цілком доречна в вигляді подарунка. Якого саме вина - залежить від конкретної ситуації. Але, в будь-якому випадку, відповідне оформлення додасть Вашому подарунку завершеності. Упаковка для вина з логотипом Вашої компанії облагородить пляшку і підкреслить не випадковість подарунка.

Ми пропонуємо покупцям тільки якісну продукцію

Упаковка для вина, що поставляється нашою компанією на ринок України на підставі прямих контрактів з кращими європейськими та китайськими виробниками, завжди відповідала високим вимогам наших клієнтів. Постійні покупці, як правило, закуповують упаковку під нанесення логотипу оптом.

Серед асортименту цієї продукції, що пропонується нами в підрозділі Упаковка для вина, є недорогі вироби, які можна використовувати в промо акціях, але є і більш дорогі, скажімо, холодильник для вина Raycon або сумка для вина Vine.

Хорошим подарунком може стати пляшка вишуканого шампанського, упакована в сумку Vine і подарована разом з охолоджувачем Coulan (перейдіть, будь ласка, до підрозділу Відерця для охолодження напоїв).

Поверхні цих та інших виробів дозволяють використовувати різні технології для перетворення їх в гідні корпоративні подарунки.

Технології брендування сувенірної продукції

Ми готові надати Вам комплекс послуг, пов'язаних з брендування упаковки для вина та інших предметів сувенірної продукції. Наші фахівці при необхідності нададуть Вам сприяння в розробці ескізів та оригінал-макетів зображень, які підлягають нанесенню, а також допоможуть в виборі технології нанесення.

Сучасне обладнання нашої виробничої бази дозволяє наносити на обрані Вами предмети різні зображення і тексти  із застосуванням таких технологій, як шовкотрафарет або шовкотрафарет по колу, лазерне гравіювання, сублімація, трансфер, цифровий друк.

Технічні і технологічні можливості в поєднанні з високою якістю барвників та інших матеріалів, які використовуються при нанесенні, дозволяють досягти високої якості виконання роботи: детальна повно кольорова передача ескізу або оригінал-макету, стійкість нанесеного зображення до механічного, температурного або іншому впливу, відсутність пошкодження або змін якості поверхні, на яку проводиться нанесення.

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку корпоративної упаковки для вина

На сайті розміщено картки всіх зразків сувенірної продукції, що поставляється нами, Картки містять опис і ціну того чи іншого виробу. На кожній картці є також кнопка Купити. Натиснувши цю кнопку, Ви зможете оформити замовлення на поставку товару.

Вартість робіт з нанесення зображення або тексту буде визначатися, виходячи з параметрів ескізу або оригінал-макету. Для оформлення замовлення на брендування необхідно обговорити його деталі з нашими співробітниками, зателефонувавши по телефону %phone% або замовивши зворотний дзвінок на головній сторінці сайту. За додатковою домовленістю можлива також особиста зустріч з відповідними фахівцями нашої компанії.

Ми завжди відкриті для спілкування та готові до співпраці. Співпраця на довгостроковій основі вигідна і нам, і нашим замовникам.