Метеостанції

Метеостанції - тільки на перший погляд звичайні настінні або настільні годинники. Але якщо придивитися, виявляється, в цьому годиннику є безліч додаткових функцій від термометра і таймера до прогнозу погоди! Метеостанція може стати оригінальним подарунком від Вашої компанії її співробітнику, клієнтові або гостю. Крім того, вона дає досить простору для фантазії в корпоративному оформленні.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 53

Брендована метеостанція допоможе завжди бути одягненим по погоді

Цілком природним є бажання людини бути одягненою красиво, зручно і відповідно до погоди. У кожного своє уявлення про те, як це - красиво і зручно. А ось правильно вибрати одяг по погоді допоможе метеостанція, краще, якщо вона буде з логотипом.

Метеостанції під нанесення логотипу від Full Motion

Наша рекламно-виробнича компанія вже більше десяти років активно і успішно працює на ринку сувенірної продукції. Прямі контракти з провідними виробниками з європейських країн і Китаю дають нам можливість оперативно виконувати замовлення на поставку високоякісної продукції, яка, крім інших напрямків застосування, широко використовується в рекламних цілях.

Товари, представлені в цьому підрозділі нашого сайту, різні по дизайну, розміру, матеріалу виготовлення, набору функцій. Це як вироби, які виконують лише функції метеостанції, так ы ты, що виконують додатково функції годинника, таймера, будильника, світильника. Вони можуть бути носимими або настільними.

В інших розділах і підрозділах сайту, таких, наприклад, як Динаміки, представлений широкий асортимент супутніх товарів, які допоможуть Вам створити подарункові набори для корпоративних заходів. Залежно від призначення і вартості, окремі вироби або подарункові набори можуть бути доречними в якості корпоративних подарунків для самих різних людей.

Усі пропоновані нами сувенірні вироби розроблялися і вироблялися з урахуванням того, що вони стануть об'єктами оформлення в корпоративному стилі компаній, які їх закуповують.

Одним з напрямків роботи нашої компанії є корпоративне оформлення сувенірної продукції. Зробіть Ваш вибір, а ми забрендуємо вибрані Вами товари, допоможемо скомплектувати подарункові набори, якісно спакуємо і оформимо їх.

Нанесення логотипу на метеостанції

Технічні і технологічні можливості нашої виробничої бази, рівень кваліфікації та досвід роботи її персоналу дозволяють нам якісно і в строк виконувати замовлення найвищої складності.

Нам доступні всі сучасні технології нанесення, ми маємо в своєму розпорядженні якісні матеріали, використовувані при цьому. Вибір технології, застосовуваної для виконання Вашого замовлення, залежить від характеристики поверхні виробів, на які буде проводитися нанесення.

Але в будь-якому випадку ми гарантуємо високу якість нанесених зображень і їх довговічність, а також повнокольорове фотографічне копіювання оригіналу.

Як оформити замовлення на оптову поставку корпоративних метеостанцій

Замовлення на оптову поставку сувенірної продукції, можна оформити прямо на сайті, натиснувши кнопку Купити на картці обраного Вами виробу (вартість товару вказана під фотографією зразка).

Всі питання, пов'язані з брендуванням замовленої Вами продукції, підлягають обговоренню й узгодженню з нашими співробітниками. Зателефонувавши за номером %phone% або замовивши на головній сторінці сайту зворотний дзвінок, Ви зможете обговорити з відповідними фахівцями компанії технічні параметри і обсяг замовлення, після чого Вам буде повідомлена вартість виконання робіт.