Сумки для взуття

Сумка для взуття в зимову пору або негоду допоможе будь-якому співробітникові Вашої компанії гідно виглядати на робочому місці, перевзувшись в принесене змінне взуття. Сумка для взуття допоможе не відчувати себе невпевнено тим, хто безпосередньо перед роботою відвідує тренажерний зал - його спортивне взуття, заховане після тренування в таку сумку, не створюватиме дискомфорту колегам.
Відобрежено на сторінці 9 позицій з 9

Затребуваність брендованих сумок для взуття

Спортсмен, велосипедист і відвідувач тренажерного залу схожі в одному - рано чи пізно вони всі стикаються з проблемою - куди подіти спортивне взуття, перевзуваючись в змінне? Після виснажливого тренування або довгої велосипедної прогулянки, зручності ради, необхідно заховати кросівки в сумку, і надіти повсякденне взуття. З міркувань гігієни для цього потрібно сумка для взуття.

Сумки для взуття під нанесення логотипу

Навіть якби не треба бути спортсменом, а просто працівником офісу, в зимову або просто сльотаву пору йому необхідно брати змінне взуття і кудись покласти вуличне.

У нас Ви можете придбати сумки для взуття оптом, для подальшого нанесення логотипу Вашої компанії. Низька ціна і відмінна якість - основні характеристики товару, представленого на нашому сайті. Фактично будь-якій людині, куди зручніше мати сумку для взуття, в яку можна взуття покласти і не переживати про те, що воно забруднить інші речі.

Така продукція широко використовується, як корпоративна, річ корисна і не безглузда, їй зрадіє будь-яка людина. Замовивши міцні і зручні чохли для взуття оптом, Ви зможете порадувати співробітників, партнерів, невеликим презентом, а нанесений логотип буде завжди їм нагадувати про компанії, яка його піднесла. Велика блискавка і кілька окремих кишень, на деяких моделях, дозволяють зберігати там аксесуари для взуття - додаткову пару шнурків, крем, силіконові подушечки, які перешкоджають утворенню мозолів.

Людям з активною життєвою позицією сподобаються сумки в спортивному стилі з додатковою підкладкою, а для ділових партнерів спеціально представлені класичні моделі. Невеликі сумки для взуття з короткою ручкою настільки компактні, що їх можна заховати в рюкзаку, вони легкі і їх можна взяти з собою, куди б Ви не направлялися.

Перейшовши по сайту в підрозділ Набори для чистки взуття, ви знайдете вкрай доречне доповнення до вже обраного Вами подарунку.

Брендування рекламно-сувенірних виробів

До комплексу послуг з брендування сувенірної продукції, що надаються нашою компанією, цілком може бути застосоване визначення «під ключ». Ми можемо почати співпрацю з формування Вашого фірмового стилю і завершити передачею Вам партії брендованих товарів.

Ми маємо всі умови для виконання замовлення будь-якого обсягу і будь-якого ступеня складності. У нас стабільний штат висококваліфікованих і досвідчених співробітників усіх спеціальностей, зайнятих у виконанні робіт з брендування.

Устаткування нашої власної виробничої бази регулярно оновлюється і таким чином підтримується на сучасному технічному рівні, що дозволяє застосовувати в роботі найбільш прогресивні технології нанесення. Барвники та інші матеріали для нанесення ми використовуємо тільки високої якості.

Сума всіх цих складових втілюється в високій якості і довговічності зображень, що наносяться на поверхні всіх виробів, представлених на нашому сайті.

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку брендованих сумок для взуття

На сайті на кожен зразок пропонованої сувенірної продукції оформлена окрема картка, що містить фотографію і ціну товару, його опис і кнопку Купити. Після натискання цієї кнопки Ви зможете оформити замовлення на відповідну модель за ціною, вказаною під її фотографією.

На головній сторінці сайту поміщена кнопка Зворотний дзвінок. Після натискання цієї кнопки Вам негайно зателефонують наші співробітники, з якими Ви зможете обговорити питання, пов'язані з брендування сувенірної продукції. Вартість брендування ми не можемо анонсувати на сайті, оскільки вона повністю залежить від параметрів і обсягу замовлення.

Для обговорення цих та інших питань Ви також можете зателефонувати самостійно по телефону %phone% або відвідати наш офіс особисто за адресою, вказаною на головній сторінці сайту.

 

Ціна, грн.:
Колір
  • білий
  • жовтий
  • зелений
  • червоний
  • помаранчевий
  • рожевий
  • синій
  • чорний