Годинники настільні

Нанесіть Ваш логотип на циферблат нашого настільного годинника, і нехай час працює на Вас! Пропонуємо великий вибір настільних годинників всіляких забарвлень під нанесення логотипу. Подаруйте настільний годинник своїм співробітникам, і вони будуть вдячні Вам за такий потрібний і корисний подарунок. Настільний годинник стане, безсумнівно, часткою того мікросвіту, який кожен співробітник прагне створити на своєму робочому місці.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 99

Брендований настільний годинник - метроном роботи

Будь-яка компанія або організація вважає розвиток власного бренду, іміджу, підвищення пізнаванності свого імені серед споживачів пріоритетним завданням. Одним із способів досягнення цього вважається нанесення логотипу або назви компанії на сувенірно-рекламну продукцію. У сучасному світі це явище називається брендування. Настільний годинник з логотипом як би задає робочий ритм співробітника і, образно висловлюючись, нав'язує думку про безупинність Вашої рекламної кампанії.

Настільні годинники під нанесення логотипу

Найчастіше логотип наноситься на найпоширеніші предмети, які будуть завжди на виду: чашки, ручки, записні книжки, щоденники, календарі тощо Але одним з найбільш ефективних способів ненав'язливої реклами є брендування годинників.

Годинники - це неодмінний атрибут будь-якого офісу або кабінету. Годинники завжди на виду. І співробітники компанії, і відвідувачі часто звертають свій погляд на годинник. Тому вони є ідеальним майданчиком для рекламування власного бренду - будь-яка інформація, нанесена на годинник, ніколи не залишиться непоміченою.

Настільний годинник - прекрасний презент. У багатьох організаціях корпоративні подарунки є невід'ємною частиною культури. Державні і професійні свята, ювілеї компанії, різні рекламні акції - все це є чудовим приводом для дарування бізнес сувенірів. Настільний годинник з нанесеним логотипом або девізом компанії стане дуже вдалим, корисним і функціональним корпоративним подарунком.

Але такі презенти можуть даруватися не тільки всередині компанії. Такий подарунок не соромно подарувати клієнтам, партнерам, замовникам. А нанесення на годинник необхідної рекламної інформації допоможе підвищити пізнаванність імені компанії, бренду або торгової марки в інших, що не відносяться до безпосередньої діяльності, колах.

Це дуже ефективний рекламний хід, який «працює» сам по собі, без додаткових зусиль. Крім усього іншого, ефект від такої реклами можна назвати довгограючим. Адже годинник - це не календар, який стане не потрібним вже в майбутньому році. Годинники - товар тривалого дії, таким чином, і рекламне посилання, нанесене на них, буде не менш тривалим за часом. Брендування дозволяє в ненастирливої формі, без особливих зусиль і витрат, створити потужний рекламний імпульс, який по принесеному результату і тривалості може змагатися з іншими рекламними засобами.

У великих приміщеннях доречно мати не один годинник. Перейдіть, будь ласка, сусідній підрозділ, Годинники настінні, там Ви знайдете безліч відповідних варіантів.

Нанесення логотипу на настільні годинники

Нанесення на настільні годинники, а також на інші сувеніри, Вашого логотипу, інших зображень або написів, здійснюється нашою компанією на власній виробничій базі з використанням сучасного обладнання і з застосуванням прогресивних технологій.

З огляду на розміри, форму, а також матеріали, з яких виготовлені настільні годинники і інша сувенірна продукція, представлені в рекомендованих нами розділах і підрозділах сайту, ми можемо в різних випадках застосувати для нанесення сублімацію, лазерне гравіювання, тиснення, трансфер, шовкотрафарет, цифровий друк.

При застосуванні будь-який з цих технологій поверхня, на яку здійснюється нанесення, не пошкоджується і повністю зберігає всі свої якості. Нанесене повнокольорове зображення в точності, до найдрібніших подробиць, повторить наданий Вами зразок, протягом дуже довгого часу не буде розтріскуватися або вицвітати.

Це досягається, крім обладнання і технологій, високою якістю використовуваних для нанесення матеріалів і їх широкою гамою кольорів.

Як закупити оптом корпоративні настільні годинники

Оформити замовлення на настільні годинники під нанесення логотипу Ви можете прямо на сайті, натиснувши кнопку Купити в картці вибраного тут зразка або замовивши зворотний дзвінок.

Друк на виробах сувенірної продукції можна обговорити і узгодити, зателефонувавши по телефону %phone% або відвідавши наш офіс. Ціни на вироби вказані під кожним з представлених зразків, вартість нанесення буде залежати від характеристик нанесення, а також від параметрів Вашого замовлення. Оптові поставки сувенірної продукції, здійснювані нашою компанією безпосередньо від європейських і китайських виробників, що дозволить нам точно і в строк виконати будь-яке Ваше замовлення.