Інструменти

Не змарнуйте шанс розширити арсенал засобів доставки інформації про Вашу компанію, Вашу продукцію та послуги до тих, хто поки що не став Вашими клієнтами. А існуючим клієнтам не зайвим буде постійно освіжати в пам'яті інформацію про Вас. Ми говоримо про інструменти і про набори інструментів з брендуванням. Ми нанесемо на них логотип Вашої компанії, інші зображення або написи -і Ви отримаєте набори довготривалих носіїв Вашої реклами.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 143

Брендовані інструменти – це те, що може дуже вчасно опинитися під рукою

Рідко хто замислюється про те, коли і який інструмент може раптово знадобитися в тій чи іншій життєвій ситуації. І мало кому не доводилося потрапляти в ситуацію, коли в потрібний момент потрібного інструменту під рукою не виявилося. Задумайтеся про це Ви, коли будете підбирати продукцію для корпоративних сувенірів, і почуйте на свою адресу слова щирої вдячності від людей, які отримають від Вас те, що безсумнівно буде їм потрібно.

Інструменти під нанесення логотипу

У підрозділі сайту компанії Full Motion (Фул Моушн), на якому Ви перебуваєте, представлений великий асортимент інструментів, які не займають багато місця, можуть постійно зберігатися в машині, в шухляді письмового столу, в дорожній сумці, в інших місцях. Вони можуть постійно бути під рукою, і Вам не знадобиться десь їх шукати або спеціально кудись йти за ними.

Відповідно і призначення їх полягає не в тому, щоб допомогти Вам, наприклад, у великому ремонті, монтажі або демонтажі об'ємного обладнання. Якщо Вам потрібні інструменти більш потужні або більш складні, перейдіть, будь ласка, по сайту в підрозділ Набори інструментів, і там Ви їх знайдете.

Тут же представлені вироби, які допоможуть оперативно усунути дрібну поломку. Більшість із запропонованих Вашій увазі зразків багатофункціональні, що підвищує їх практичність і затребуваність. Прямі контакти з виробниками з країн Європи, а також з Китайської Народної Республіки, дозволяють нашій компанії постачати на український ринок продукцію тільки високої якості.

Оптова закупівля інструментів, з нанесеним логотипом Вашої компанії, дозволить створити запас корпоративних сувенірів для постійних покупців або учасників заходів, що проводяться Вами. Якщо ж специфіка роботи Ваших співробітників пов'язана з виконанням дрібних робіт на виїзді, інструменти з логотипом стануть однією зі складових Вашої реклами.

Наші послуги з нанесення логотипу на інструменти

Одним з багатьох напрямків роботи нашої рекламно-виробничої компанії є оформлення сувенірної продукції в корпоративному стилі компанії-замовника. Для цього ми маємо власну виробничу базу, оснащену необхідним високопродуктивним обладнанням, що дозволяє використовувати сучасні технології виконання робіт, в тому числі, пов'язаних з нанесенням логотипів на інструменти.

Наші високопрофесійні креативні співробітники разом з Вами адаптують логотип або інші елементи Вашої корпоративної символіки до розмірів і форм вподобаних вами інструментів. Матеріал і колір поверхні інструментів, їх форма продиктують вибір технології нанесення, яка може бути застосована в кожному конкретному випадку.

В результаті застосування лазерного гравірування, трансферу або сублімації на інструменти з фотографічною точністю буде перенесено потрібне зображення, яке не буде піддаватися механічному чи іншого впливу, внаслідок чого не буде стиратися або розтріскуватися. Широка колірна гамма застосовуваних барвників та інших матеріалів забезпечить виконання нанесення в корпоративних кольорах Вашої компанії. І, що не менш суттєво, поверхня, на яку наноситься зображення, не втратить ні вигляду, ні якості.

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку корпоративних інструментів

На сайті на кожен зразок пропонованої сувенірної продукції оформлена окрема картка, що містить фотографію і ціну товару, його опис і кнопку Купити. Після натискання цієї кнопки Ви зможете оформити замовлення на відповідний інструмент за ціною, вказаною під його фотографією.

На головній сторінці сайту поміщена кнопка Зворотний дзвінок. Після натискання цієї кнопки Вам негайно зателефонують наші співробітники, з якими Ви зможете обговорити питання, пов'язані з брендування сувенірної продукції. Вартість брендування ми не можемо анонсувати на сайті, оскільки вона повністю залежить від параметрів і обсягу замовлення.

Для обговорення цих та інших питань ви також можете зателефонувати по телефону +38 (044) 334 78 77, зв'язатись через любий месендже за телефоном +38 (093) 353 75 76,  або відвідати наш офіс особисто за адресою, вказаною на головній сторінці сайту.