Шкарпетки, Гольфи і Гетри

Народна мудрість говорить: "тримай голову в холоді, живіт у голоді, ноги в теплі ...". Для цього потрібне не тільки тепле зручне взуття. Неодмінно потрібні шкарпетки, які строго відповідають обраному стилю одягу, що гармоніюють за кольором з взуттям або брюками. Ну а коли необхідно захистити від холоду ікри ніг, незамінними будуть гарні і теплі гольфи або гетри.
Відобрежено на сторінці 4 позицій з 4

Шкарпетки, гольфи, гетри з логотипом як інструменти реклами

Ці вироби можуть абсолютно несподівано стати ефективним інструментом Вашої реклами. Закупіть оптову партію гольф, забрендуйте їх і подаруйте танцювальної студії. Вам будуть вдячні, вас будуть рекламувати.

Брендовані шкарпетки, гольфи і гетри від Full Motion

Будь-які сувенірні вироби як би спочатку призначаються для реклами. Не є винятком в цьому плані і шкарпетки, гольфи, гетри, хоча не всі з цим схочуть погодитися.

Але ж ні в кого не викликає заперечень той факт, що на гетрах, що входять в форму, скажімо, футболістів, наноситься емблема клубу. Чому Вам не нанести на закуплені гетри свій логотип і не подарувати їх дитячій спортивній школі? Нехай юні футболісти порадіють подарунку. Вже вони-то точно будуть носити їх дуже довго і наполегливо.

А якщо Ви перейдете  по сайту до підрозділу Спортивна форма, то Ваш подарунок може придбати більш повний склад. Витрат буде, без сумніву, більше, але і віддача зросте.

Дивіться, будь ласка, вибирайте і пам'ятайте, що будь-яка добра справа віддається людині сторицею. А компанія Full Motion готова надати Вам всебічну допомогу в добрих справах. Комплекс наших послуг включає не тільки оптові поставки сувенірної продукції, а й виконання замовлень, пов'язаних з її брендування.

Наш десятирічний досвід роботи на ринку, прямі договори з провідними зарубіжними виробниками, наявність власної високотехнологічної виробничої бази та рівень професіоналізму співробітників дають нам підставу гарантувати повне, якісне і своєчасне виконання всіх Ваших замовлень.

Ми зробимо закуплені Вами товари більш красивими, скомплектуємо з них подарункові набори та спакуємо їх. Ми підкажемо Вам найбільш оптимальні варіанти корпоративного оформлення товарів, вислухаємо Ваші побажання і підтримаємо прийняте Вами рішення.

А коли вже ми говоримо про тканинні вироби, то не можна не відзначити, що вишивка логотипу на них значно поліпшить естетичність і підвищить значимість обраного Вами подарунка. Спробуйте, і Ви самі переконаєтеся в цьому.

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку корпоративних шкарпеток, гольф і гетр

На сайті можна вибрати із запропонованого асортименту вироби, що сподобалися Вам. Для цього необхідно натиснути кнопку Купити в картці відповідного вироби. Замовивши зворотний дзвінок нашого співробітника, або зателефонувавши за телефоном %phone%, Ви зможете обговорити з відповідними фахівцями всі виниклі у Вас питання, пов'язані з оптовими поставками сувенірної продукції, а також з її брендуванням.

Вартість корпоративного оформлення товарів, що закуповуються, буде залежати від змісту і технічних параметрів Вашого замовлення, а ціна самого товару вказана на сайті під фотографією кожного із запропонованих зразків.

Телефонуйте, будь ласка, ми завжди будемо раді Вам! Ми відкриті для спілкування і співпраці. Наші фахівці уважно вислухають і обов'язково врахують при виконанні замовлення всі Ваші побажання. У нас є всі підстави для впевненості в тому, що наша співпраця стане довготривалою і взаємовигідною.

 

Ціна, грн.:
Колір
  • білий
  • жовтий
  • зелений
  • червоний
  • помаранчевий
  • рожевий
  • сірий
  • синій
  • чорний