Металеві брелоки

Металевий брелок довговічний, а якщо він виготовлений з якісного металу, добре оброблений і має оригінальну форму, то він легко перетворюється в статусну річ, добре запам'ятовується і характеризує свого власника. Логотип Вашої компанії буде солідно виглядати на таких подарунках, піднесених запрошеним на презентацію Вашого нового проекту.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 251

Металеві брелоки з логотипом і промоушн

Добре виконані вироби з якісних металів завжди виглядають солідно. Будь-яке зображення або напис, нанесені на металевий брелок, привертає увагу подвійно. Термін служби металевого брелока безмежний, його вартість - в межах бюджету будь-якого корпоративного заходу. Все це робить його сувеніром, ефективним і рентабельним при використанні в цілях просування Вашої компанії.

Брендований металевий брелок - зручний і корисний аксесуар

Ви знаходитесь на сайті компанії Фул Моушн, яка протягом останніх десяти років займається оптовою поставкою сувенірної продукції безпосередньо від її європейських та китайських виробників, розробляє і виробляє рекламну продукцію.

У цьому підрозділі сайту Вам випадає нагода подивитися зразки і вибрати ті моделі брелоків, які б Ви хотіли використовувати в якості корпоративних сувенірів і подарунків.

Вироби з металу, в тому числі і брелоки, дозволяють надавати їм, на додаток до основної, різні інші функції. Перед Вами - якісні і добротні вироби, які допоможуть Вам не тільки, скажімо, не розгубити ключі, але виконати масу інших, здавалося б, незначних функцій.

Зверніть увагу на брелок Сarina з динамо-ліхтарем. Унікальна річ. Корисна річ для того, хто намагається відкрити двері квартири в погано освітленому під'їзді. Зручна річ для всіх, і зручна вона тим, що в ліхтарику не треба буде час від часу замінювати батарейки.

Варті особливої уваги також брелок-викрутка, брелок-карабін, брелок-вішалка для сумки.

Якщо Ви маєте намір скомплектувати подарункові набори для співробітників або гостей, відвідайте, будь ласка, всі підрозділи розділу Офіс і бізнес, ознайомтеся з тим, що в них пропонується, і Ви отримаєте можливість більш широкого вибору потрібних і корисних речей.

Зробіть Ваш вибір, а ми зробимо свою роботу. Ми будемо консультувати Вас при підборі виробів, допоможемо в комплектуванні наборів і підборі гідної упаковки, виконаємо весь комплекс робіт, пов'язаних з нанесення на обрані Вами вироби необхідних зображень і текстів, спакуємо набори і окремі предмети. Після цього Ви отримаєте оптову партію корпоративних сувенірів і подарунків, здатних забезпечити проведення будь-якого корпоративного заходу і принести користь в рекламуванні Вашої компанії.

Нанесення логотипу та інших зображень на металеві брелоки, а також на інші обрані Вами вироби, ми виконуємо на власній виробничій базі, оснащеній сучасним обладнанням, що дозволяє застосовувати найпередовіші технології нанесення.

Як замовити корпоративні металеві брелоки оптом

Натиснувши кнопку Купити на картці вподобаного Вами зразка, представленого на сайті, Ви можете замовити покупку оптової партії металевх брелоків під нанесення та інших товарів. Замовивши на головній сторінці сайту зворотний дзвінок нашого співробітника, або зателефонувавши за телефоном %phone%, Ви зможете обговорити з професіоналами питання, пов'язані з оптовими поставками сувенірної продукції, а також з її брендуванням.

Вартість нанесення буде залежати від змісту і технічних параметрів Вашого замовлення, а ціна самого товару вказана на сайті під фотографією кожного із запропонованих зразків.

 

Ціна, грн.:
Колір
 • білий
 • жовтий
 • зелений
 • червоний
 • помаранчевий
 • прозорий
 • рожевий
 • сірий
 • синій
 • фіолетовий
 • чорний