Ключниці

Простенький брелок у вигляді шкіряної смужки з кільцем для кріплення ключів або гаманець-ключник, невеликої вартості, або дорогий, виготовлений з якісної шкіри - в будь-якому випадку - це аксесуар, який не тільки піднімає нам настрій своїм приємним виглядом і звичністю, але і дуже корисна річ . Вивчіть уважно пропонований нами вибір різноманітних ключниць, купіть їх оптом, і Ви отримаєте відчутну знижку не тільки на товар, але і на його корпоративне оформлення.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 24

Корпоративна ключниця - практичний бізнес-сувенір

Багато людей спокійнісінько обходяться без ключниці. І навіть ніколи не замислювалися про те, чи потрібна вона. Але ніхто не відмовиться від такого сувеніру, отриманого від компанії-організатора виставки, презентації чи іншого корпоративного заходу. Ваш логотип буде постійно з людиною, яка одержала в подарунок брендовану ключницю.

Використання ключниць під нанесення логотипу

Серйозний підхід до підготовки корпоративних заходів вимагає дуже уважного ставлення до підбору сувенірної продукції, яку передбачається роздавати учасникам і гостям в рекламних цілях. Тут визначальне значення має те, наскільки вироби, що купуються для цієї мети, придатні під нанесення елементів корпоративної символіки чи іншої інформації. Ключниці та чохли для ключів в цьому плані можуть скласти конкуренцію дуже багатьом сувенірним виробам.

У цьому підрозділі нашого сайту представлений не великий, але гідний вибір ключниць, які можуть використовуватися в якості промо сувенірів, корпоративних сувенірів, а також корпоративних подарунків, доречних в багатьох ситуаціях і відповідних різним приводам їх дарування.

Ключниці, представлені в підрозділі, універсальні в практичності використання, а вартість їх така, що деякі з них цілком прийнятні в якості промо сувенірів.

В підрозділі Ліхтарики можна знайти органічне і практичне доповнення до ключниці. Маленький, зручний ліхтарик, що яскраво світить, допоможе Вашим знайомим, друзям, співробітникам, клієнтам, партнерам більш впевнено себе почувати, відкриваючи двері квартири в погано освітленому під'їзді.

Як бачимо, виробники сувенірної продукції цієї групи товарів працюють орієнтуючись на реальні запити майбутніх покупців - на ринок поставляється те, що дійсно потрібно.

Слід також сказати про те, що виробництво сувенірної продукції враховує перспективу використання цих виробів в рекламних цілях. Виробниками зроблено все для того, щоб вони перетворилися, як в даному випадку, в ключниці з логотипом Вашої компанії.

Компанія Фул Моушн більше десяти років займається оптовими поставками в Україну сувенірної продукції провідних європейських і китайських виробників, а також її брендуванням. Досвід нашої роботи свідчить про те, що з кожним роком сувенірна продукція вдосконалюється, а якість її поверхні стає все більш придатною під нанесення зображень і текстів. Ми не потрапляли в таку ситуацію, коли б ми не змогли знайти варіант нанесення, прийнятний для замовника з урахуванням вартості, якості, естетики та терміну виконання замовлення.

При нанесенні на ключниці ми можемо використовувати, за Вашим вибором, будь-яку з існуючих нині технологій. Ми також можемо виготовити для Вас фірмові бланки та конверти, візитні картки, а також іншу корпоративну друковану продукцію.

Як замовити брендовані ключниці оптом

Оформити замовлення на ключниці Ви можете прямо на сайті, натиснувши кнопку купити в картці вибраного тут зразка або замовивши зворотний дзвінок нашого співробітника. Всі питання, пов'язані з їх брендуванням, можна обговорити і узгодити, зателефонувавши по телефону %phone% або відвідавши наш офіс. Ціни на товар вказані під кожним з представлених зразків, вартість нанесення логотипу на вироби не може бути анонсована, так як вона буде залежати від параметрів зображення, що підлягає нанесенню.

Ціна, грн.:
Колір
  • бежевий
  • білий
  • жовтий
  • зелений
  • коричневий
  • червоний
  • багатокольоровий
  • помаранчевий
  • синій
  • чорний