Портмоне

Портмоне вартістю від декількох десятків до тисяч гривень, призначені кожне для свого споживача, але роль їм всім призначена одна - зберігання і заощадження грошей. Будь-яке з представлених в цьому розділі портмоне може бути легко перетворено в практичний корпоративний подарунок, доречний до належної нагоди.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 49

Портмоне під нанесення логотипу

Портмоне - це серйозно. Портмоне - це красиво. Стильне портмоне з тисненим логотипом Вашої компанії - це красиво і дуже солідно. Це притягує погляд і надовго запам'ятовується, це викликає почуття глибокої вдячності до того, хто подарував таку дорогу і потрібну річ.

Брендовані портмоне від компанії Full Motion

Основне призначення портмоне - зберігання грошей. Тут, як то кажуть, коментарі зайві. В створення такого виробу має бути вкладений не тільки розум, але і душа.

Мабуть, з цієї причини виробники настільки педантично ставляться до функціональності і надійності дизайну, до якості виробництва цих дуже корисних і потрібних аксесуарів. У цьому можна переконатися, уважно вивчивши на екрані фотографії пропонованих зразків. Важливість виробу і його якість визначають його затребуваність для корпоративних подарунків.

Забезпечити Ваші потреби в портмоне і інших виробах сувенірної продукції з логотипом компанії допоможе рекламно-виробнича компанія Full Motion, яка здійснює оптові імпортні поставки сувенірної продукції, її брендування і реалізацію на внутрішньому ринку. Товари ми поставляємо тільки якісні і добротні, безпосередньо від провідних виробників.

В цьому розділі сайту компанії зібрано широкий асортимент рекламно-сувенірної продукції, покликаної зробити подорож приємною і комфортною. Розділ поділений на дев'ять основних і понад двадцять додаткових підрозділів, один з яких присвячений портмоне. Відвідавши всі підрозділи, Ви зможете підібрати масу супутніх товарів, для того, щоб портмоне з Вашим логотипом знайшло гідну компанію в подарунковому наборі.

Для оформлення виробів в корпоративному стилі замовників нашою компанією використовуються необхідні для цього сучасні технології та якісні матеріали, а також обладнання, що є в арсеналі власної виробничої бази.

Вибір технології, яка буде застосовуватися для виконання Вашого замовлення, визначиться характером і якістю поверхні під нанесення. Це може бути трансфер, цифровий друк, лазерне гравіювання, тиснення, шовкотрафарет.

Ми гарантуємо фотографічну точність повноколірного перенесення зображення, збереження всіх якостей поверхні виробів, високу стійкість і довговічність отриманого відбитка.

При необхідності ми можемо надати Вам комплекс послуг по формуванню або оновлення корпоративного стилю компанії, по розробці логотипів, товарних знаків та іншої корпоративної символіки.

Як замовити поставку оптової партії корпоративних портмоне

У картці кожного виробу на сайті разом з його ціною, фотографією і описом, поміщена кнопка Купити. Натискання цієї кнопки, допоможе замовити необхідну кількість виробів цього зразка.

Для обговорення всіх питань, пов'язаних з виконанням робіт з брендування, і для оформлення замовлення Вам необхідно зателефонувати %phone% (або замовити на головній сторінці сайту зворотний дзвінок нашого співробітника). Вартість виконання замовлення визначиться і буде повідомлена Вам після з'ясування його технічних і якісних показників.

Ми готові виконати будь-яке Ваш замовлення, не зважаючи на ступінь складності зображень, що підлягають нанесенню, або на обсяг замовлення.