Шарфи і рукавички

Шарфи і рукавичка є неодмінними елементами вбрання в прохолодну і холодну пору року, незалежно від обраного стилю одягу. Жіночі в'язані шарфи і рукавички має сенс підбирати в комплекті з в'язаною шапочкою - створюється ансамбль, який може стати акцентом всього наряду і визначати вибір інших його елементів.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 62

Брендовані шарфи і рукавички для тепла, затишку і краси

Корпоративний подарунок у вигляді красивого комплекту, що складається з шарфа і рукавичок з логотипом Вашої компанії, буде з вдячністю прийнятий і Вашими співробітниками, і клієнтами і гостями корпоративного заходу. Подарунок принесе його власнику тепло і затишок, а Вам - вдячність.

Ми пропонуємо вам великий вибір шарфів і рукавичок під нанесення логотипу

Рекламно-виробнича компанія Фул Моушн, на сайті якої Ви перебуваєте, поставляє в Україну і реалізує на внутрішньому ринку тільки високоякісну, добротну сувенірну продукцію безпосередньо від відомих європейських і китайських виробників. Ми знаємо, що потрібно українському споживачеві.

Оскільки сувенірні вироби широко використовуються в рекламних цілях при проведенні всіляких корпоративних заходів, їх розробники і виробники на чільне місце у своїй роботі ставлять завдання досягнення найвищої придатності сувенірів під нанесення логотипів, інших зображень і написів.

У цьому підрозділі нашого сайту Ви зможете підібрати як окремі вироби, так і комплекти шарфів і рукавичок, які можна використовувати в якості корпоративних сувенірів або подарунків. У сусідньому підрозділі, Пояси, Ви знайдете органічне доповнення до обраних Вами виробів.

Тепер, мабуть, настав час перейти до обговорення і виконання Вашого замовлення.

Нанесення логотипу на шарфи, рукавички та інші сувенірні вироби

Брендування сувенірної продукції також є одним з основних напрямків діяльності Фул Моушн. Технічні і технологічні можливості нашої виробничої бази, рівень кваліфікації та досвід роботи її персоналу дозволяють нам виконувати замовлення найвищої складності.

Нам доступні всі сучасні технології нанесення, ми маємо в своєму розпорядженні якісні матеріали, використовувані при цьому. Вибір технології, застосовуваної для виконання Вашого замовлення, залежить від характеристики поверхні виробів, на які буде проводитися нанесення.

Зокрема, тканинні шарфи і рукавички з логотипом матимуть абсолютно оригінальний вид, якщо нанесення буде здійснюватися вишивкою

Але в будь-якому випадку ми гарантуємо високу якість нанесених зображень і їх довговічність, а також повнокольорове і точне копіювання оригіналу.

Як замовити оптову поставку корпоративних шарфів і рукавичок

Наш сайт зручний в роботі. На кожен виріб пропонованого Вашій увазі асортименту товарів заведена окрема картка. Ви бачите перед собою фотографію зразка і його ціну. Клікнувши на фотографії, Ви відкриваєте картку з інформацією про товар, тут же вміщена кнопка Купити, натискання на яку дозволить оформити замовлення на необхідну кількість цього зразка товару.

Обговорення, узгодження і оформлення замовлення на виконання робіт, пов'язаних з брендування сувенірної продукції, здійснюється в ході спілкування зі співробітниками компанії. Для цього Ви можете зателефонувати %phone% або замовити зворотний дзвінок нашого співробітника. Після уточнення всіх параметрів замовлення буде визначена і повідомлена Вам вартість виконання робіт.

Ми впевнені, що Ваше звернення в нашу компанію покладе початок нашому довготривалому взаємовигідному співробітництву.