Фляги

Фляга потрібна в подорожі, під час міської прогулянки або турпоходу, на суші, в повітрі і на воді, в вогку осінню пору і в зимову холоднечу. Її можна носити в кишені або на ремені, в чохлі або без чохла. Фляга може бути виготовлена в комплекті зі стопками. Але в будь-якому випадку поверхня фляги - простір для втілення фантазій дизайнерів, граверів та інших наших фахівців, готових оформити її в корпоративному стилі Вашої компанії.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 26

Корпоративні фляги - зігріваюче просування Вашої компанії

Ми не говоримо про згубну звичку. Ми говоримо про ті моменти, коли просто життєво необхідно зігрітися, а іншої можливості зробити це, крім кількох ковтків доброго міцного віскі, просто не існує. Наприклад, на сидінні завмерлого підйомника лижного курорту від холоду Вас врятувала стильна брендована фляга Forester, яку Ви з ранку завбачливо наповнили міцним напоєм.

Фляга з логотипом - дієвий інструмент реклами

Одним з призначень сувенірної продукції є її використання для забезпечення успішного просування компанії до її цільової аудиторії. Фляги, максимально придатні під нанесення логотипу, а також іншої інформації про компанії, не можуть не використовуватися для виконання цього призначення.

Фляга  з самого початку розроблялася і вироблялася для того, щоб людина при необхідності змогла мати при собі невеликий запас спиртного, яке в холодну пору може знадобитися практично в будь-який момент. Вона розроблялася з розрахунком на те, щоб носити її було зручно і необтяжливо. Ось і отримали таку диво-судину.

Цей підрозділ сайту пропонує на Ваш вибір кілька зразків фляг високої якості, що поставляються компанією Full Motion безпосередньо від відомих європейських і китайських виробників. Висока міцність і стильний вигляд зумовлюють їм роль гідного і бажаного подарунка. Тривалий час служби і широкі можливості для корпоративного оформлення перетворюють їх в ефективний інструмент реклами.

Перейдіть, будь ласка, в сусідній підрозділ сайту, Відкривачки і штопори. Тут є те, що може стати потрібним доповненням до фляги в Вашому корпоративному подарунковому наборі.

Виберіть те, що Вам сподобалося. Дизайнери і технологи нашої компанії виконають роботи з брендування Ваших подарунків. Вони мають великий досвід спільної роботи з покупцями в розробці ескізів різних варіантів корпоративного оформлення сувенірної продукції та виборі способу оформлення, найбільш привабливого з економічної точки зору.

Нанесення логотипу на фляги

Виконання Вашого замовлення на брендування закуповуваних Вами товарів буде виконуватися на власній виробничій базі нашої компанії, оснащеній сучасним виробничим обладнанням, що дозволяє застосування всього спектру найбільш прогресивних технологій виконання такого роду робіт.

Залежно від характеристик об'єкта нанесення можуть застосовуватися цифровий друк або лазерне гравіювання, тиснення або трансфер, шовкотрафарет, сублімація.

Застосування будь-якої з перерахованих технологій дозволяє домогтися детального повно кольорового зображення, повного копіювання оригіналу, міцності і довговічності відбитка. Поверхня, на яку проводиться нанесення, не зазнає при цьому жодних змін ні під час нанесення, ні згодом.

Як замовити брендовані фляги оптом

Підбір товарів і оформлення замовлення на їх оптову поставку здійснюється через картку зразка, який Вас зацікавив, після натискання кнопки Купити. Фотографія зразка, його вартість і опис поміщені тут же, на картці.

Для оформлення замовлення на брендування сувенірної продукції, що закуповується Вами, необхідно зв'язатися з нашими співробітниками, зателефонувавши по телефону %phone% або натиснувши кнопку Зворотний дзвінок.

Вартість виконання робіт з нанесення на сувенірну продукцію корпоративної символіки і інших зображень буде визначена після узгодження всіх параметрів замовлення.