Шейкери для коктейлів

Поле використання шейкера для коктейлів - не тільки лобі-бар престижного готелю або нічний клуб. Здоровий спосіб життя - активний відпочинок і заняття спортом припускають приготування вітамінних коктейлів, таких необхідних для відновлення сил. Подарувавши співробітникам Вашої компанії, котрі збираються в турпохід, шейкери з нанесеним на них Вашим логотипом, Ви запустите новий етап своєї рекламної кампанії.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 21

Брендовані шейкери для коктейлів

Шейкер в руках умілої і спритної людини завжди привертає до себе увагу оточуючих і навіть заворожує. Зовнішній вигляд шейкерів з логотипом, а також їх ціновий діапазон, дозволяють використовувати їх як в якості корпоративних сувенірів, так і в якості корпоративних подарунків. Довговічність цих виробів зумовлює чималу віддачу від Ваших вкладень в такий інструмент реклами.

Ми - Ваш потенційний ексклюзивний постачальник сувенірної продукції

Рекламно-виробнича компанія Full Motion (Фул Моушн), на сайті якої Ви перебуваєте, починала свою роботу на українському ринку сувенірної продукції більш десяти років тому. За минулий час нами накопичений великий досвід в її оптових поставках з-за кордону і продажах всередині країни.

Детальне вивчення кон'юнктури ринку і довготривалі прямі контракти з відомими європейськими та китайськими виробниками дозволяють нам оперативно виконувати заявки наших покупців - ввозити в Україну тільки високоякісні добротні вироби, які користуються у вітчизняного споживача високою популярністю і підвищеним попитом.

У цьому підрозділі сайту представлений гідний вибір виробів, придатних під нанесення логотипу або іншої корпоративної символіки вашої компанії. У сусідніх підрозділах, наприклад, Барне та винне приладдя, Ви знайдете велику кількість зразків продукції, які можуть скласти, разом з шейкерами, затребувані і практичні подарункові набори.

Брендування сувенірної продукції

Ми надаємо також і комплекс послуг, пов'язаних з оформленням сувенірної продукції в корпоративному стилі компаній наших покупців. Висококваліфікований досвідчений персонал нашої виробничої бази готовий надати допомогу у формуванні або доопрацювання корпоративного стилю Вашої компанії.

Елементи вашої корпоративної символіки, інші зображення або написи будуть адаптовані до об'єктів нанесення з урахуванням фактури, розміру і форми поверхонь, на які буде здійснюватися нанесення. Будуть розроблені ескізи або оригінал-макети зображень.

Все це визначить вибір технології та обладнання, які будуть застосовуватися при виконанні  Вашого замовлення. Вам буде запропонований найбільш економічно вигідний варіант технологій і обладнання.

У різних випадках для нанесення застосовуються лазерне гравіювання, трансфер, тиснення, цифровий друк, шовкотрафарет, шовкотрафарет по колу, сублімація або вишивка на виробах з тканини. Будь-яка з перерахованих технологій, перш за все, забезпечує повне збереження виду і якості поверхні, на яку здійснюється нанесення.

Висока якість обладнання і фарбувальних матеріалів, використовуваних в роботі, дозволяють досягти високої точності і детального перенесення зображення зі збереженням гами його кольорів. Відбиток виходить стійким, буде служити довгий час, не вицвітаючи і не розтріскуючись.

Як замовити поставку оптової партії корпоративних шейкерів для коктейлів

На сайті, в картці кожного зразка товару, поряд з його фотографією, ціною і описом, поміщена кнопка Купити. Натиснувши цю кнопку, Ви зможете замовити необхідну кількість виробів даного зразка.

Для обговорення всіх питань, пов'язаних з виконанням робіт з брендування, і оформлення замовлення Вам необхідно зателефонувати %phone%, або замовити на головній сторінці сайту зворотний дзвінок нашого співробітника. Після обговорення та узгодження технічних параметрів і обсягу замовлення Вам буде повідомлена вартість його виконання.