Сумки спортивні

Підтягнутий тренований молодий чоловік або чарівна дівчина приходять в басейн або тренажерний зал. На плечі або в руці - сучасна барвиста, практична спортивна сумка з логотипом Вашої компанії ... чи можна придумати кращу рекламу для Вас і чи можна засумніватися в тому, що і спортивний хлопець, і струнка красуня вдячні Вам за хороший подарунок?
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 108

Брендована спортивна сумка - неодмінний атрибут здорового способу життя

Рід занять або захоплення в обов'язковому порядку супроводжуються набором певних атрибутів. Спортивна сумка в руці хлопця, який прямує в бік спортивного клубу або басейну, безпомилково свідчить про те, що перед нами людина, яка піклується про своє здоров'я не пасивно, а найактивнішим чином. Спортивна сумка з Вашим логотипом буде настільки ж безпомилковим свідченням того, що активний відпочинок і заняття спортом є однією зі складових корпоративного стилю Вашої компанії.

Ми пропонуємо покупцям тільки якісну продукцію

Спортивні сумки, як і інші вироби сувенірної продукції, що поставляються нашою компанією на ринок України на підставі прямих контрактів з кращими європейськими та китайськими виробниками, завжди відповідали вимогам наших клієнтів. Спортивні сумки під нанесення логотипу, що купуються нашими постійними покупцями оптом, згодом використовуються ними для забезпечення потреб співробітників і в якості корпоративних подарунків. Спортивна сумка з логотипом не може не звернути на себе уваги, і є дієвим носієм реклами.

Ви знаходитесь на сайті компанії Full Motion (Фул Моушн), в підрозділі Сумки спортивні розділу Подорожі. Після уважного ознайомлення з усіма зразками представленого тут асортименту у Вас теж не залишиться сумнівів в тому, що ми Вам пропонуємо тільки якісні вироби, розраховані на різні вікові групи, призначені для занять різними видами спорту і знаходяться в широкому ціновому діапазоні.

У сусідньому підрозділі, Сумки для взуття, можна знайти практичне доповнення до спортивній сумці. Доповнення дуже потрібне з естетичної та санітарної точок зору. Сумки для взуття, як і спортивні сумки, є ідеальними об'єктами для брендування.

Технології брендування сувенірної продукції

Ми готові надати Вам комплекс послуг, пов'язаних з брендування спортивних сумок та інших предметів сувенірної продукції. Наші фахівці при необхідності нададуть Вам сприяння в розробці ескізів та оригінал-макетів зображень, які підлягають нанесенню, а також допоможуть в виборі технології нанесення.

Сучасне обладнання нашої виробничої бази дозволяє наносити на обрані Вами предмети різні зображення і тексти застосуванням всіх існуючих технологій. В цьому випадку можлива вишивки логотипу на спортивних сумках, виготовлених з тканини.

Технічні і технологічні можливості в поєднанні з високою якістю барвників та інших матеріалів, які використовуються при нанесенні, дозволяють досягти високої якості виконання роботи: детального повноколірного перенесення ескізу або оригінал-макету, стійкості нанесеного зображення до механічного, температурного або іншому впливу, відсутності пошкодження або змін якості поверхні, на яку проводиться нанесення.

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку корпоративних спортивних сумок

На сайті вміщено картки всіх зразків сувенірної продукції, що поставляється нами, вони містять опис і ціну того чи іншого виробу. На кожній картці міститься також кнопка Купити. Натиснувши цю кнопку, Ви зможете оформити замовлення на поставку товару.

Вартість робіт з нанесення зображення або тексту буде визначатися, виходячи з параметрів ескізу або оригінал-макету. Для оформлення замовлення на брендування необхідно обговорити його деталі з нашими співробітниками, зателефонувавши по телефону %phone% або замовивши зворотний дзвінок на головній сторінці сайту. За додатковою домовленістю можлива також особиста зустріч з відповідними фахівцями нашої компанії.