Аксесуари для пляжу

Нетривалий пляжний сезон, короткий пляжний відпочинок. Тим більше важливо заздалегідь потурбуватися про те, щоб він був максимально приємним. І в цьому немає дрібниць, все важливо - від звичайного сонцезахисного козирка до вимірювача ультрафіолетового випромінювання або розкладного крісла. І все це може за допомогою наших фахівців перетворитися в практичні корпоративні подарунки від Вашої компанії.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 31

Корпоративні аксесуари для пляжу працюють і під час відпустки

Аксесуари для пляжу з логотипом Вашої компанії, подаровані її співробітникам, партнерам, клієнтам, гостям проведених вами корпоративних заходів будуть активно працювати на благо компанії і в період масових відпусток. Кожен день вони будуть виступати в ролі ефективних рекламних інструментів, несучи на собі Вашу корпоративну символіку.

Аксесуари для пляжу під нанесення логотипу

Аксесуари для пляжу - це ті речі, які покликані додати відпочинку якомога більше зручностей, комфорту і навіть безпеки. Вони допоможуть відпочиваючим спокійніше ходити по пляжній гальці, створити свій персональний мікроклімат, укрити від забруднення смартфон, виміряти інтенсивність ультрафіолетових променів.

У цьому розділі Ви можете вибрати із запропонованого асортименту найменувань пляжні тапки, віяла, персональні вентилятори, вапоризатори, вимірювачі ультрафіолетових променів, чохли, сумки і навіть пляжні попільнички.

Якщо Ви бажаєте створити солідний і практичний подарунковий набір, перейдіть по сайту в кожен з шести підрозділів розділу Пляж, де представлено те, що може скласти, спільно з аксесуарами, гідні набори пляжних атрибутів.

Форма, розміри і матеріали виготовлення цих сувенірів роблять їх придатними для нанесення різних елементів корпоративної символіки, всіляких зображень і написів.

Нанесення логотипу на аксесуари для пляжу

Нанесення на аксесуари, а також на інші сувеніри запропонованих Вами логотипу, інших зображень або написів, здійснюється нашою компанією на власній виробничій базі з використанням новітнього обладнання та із застосуванням найбільш прогресивних технологій.

З огляду на розміри, форму, а також матеріали, з яких виготовлені аксесуари для пляжу і інша сувенірна продукція, представлені в рекомендованих нами розділах і підрозділах нашого сайту, ми можемо в різних випадках застосувати для нанесення сублімацію, лазерне гравіювання, тиснення, трансфер, шовкотрафарет, цифрову печатка. Нанесення на вироби з тканин може здійснюватися також вишивкою.

При застосуванні будь-який з цих технологій поверхню, на яку здійснюється нанесення, не пошкоджується і повністю зберігає всі свої якості. Нанесене повнокольорове зображення в точності, до найдрібніших подробиць, повторить наданий Вами зразок, протягом дуже довгого часу не буде розтріскуватися або вицвітати.

Це досягається, крім обладнання і технологій, високою якістю використовуваних для нанесення матеріалів і їх широкою гамою кольорів. Скажімо, для вишивки використовуються якісно пофарбовані вовняні нитки дванадцяти кольорів.

Як замовити брендовані аксесуари для пляжу оптом

На сайті можна вибрати із запропонованого асортименту аксесуари для пляжу або інші вироби, сподобалися Вам. Замовивши на головній сторінці сайту зворотний дзвінок нашого співробітника, або зателефонувавши за телефоном %phone%, Ви зможете обговорити з високопрофесійними фахівцями всі виниклі у Вас питання, пов'язані з оптовими поставками сувенірної продукції, а також з її брендування.

Вартість нанесення буде залежати від змісту і технічних параметрів Вашого замовлення, а ціна самого товару вказана на сайті під фотографією кожного із запропонованих зразків.

Ціна, грн.:
Колір
  • білий
  • жовтий
  • зелений
  • червоний
  • помаранчевий
  • прозорий
  • рожевий
  • сірий
  • синій
  • чорний