Рулетки

Рулетка - великий помічник людини в повсякденному житті. Додайте до корпоративного мерчу брендовані рулетки - і Ви отримаєте максимум позитивних емоцій від клієнтів з мінімальним бюджетом!
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 84

Чи корисно мати брендовану рулетку?

Задайте це питання вашому колезі чи знайомому, який ось тільки переселився в нову квартиру, або закінчив ремонт дачі, або багаторазово протягом тижня (і ось вже який місяць) відвідує меблеві салони в пошуках потрібних меблів. Задайте, і Ви почуєте обурено позитивну відповідь. А тепер задайте собі питання, чи буде корисним для Вас, якщо максимальна кількість мучеників, що проходять всі кола ремонтів, переселень, заміни меблів, будуть озброєні рулетками з логотипом Вашої компанії. Відповідь теж однозначно позитивний.

Рулетки під нанесення логотипу

Підрозділ сайту, в якому ви зараз перебуваєте, буде гарною підмогою в підборі цих, безсумнівно, потрібних речей для використання в якості промо сувенірів або невеликих корпоративних подарунків.

Тут представлені зразки, які зручно зберігати, якими легко і зручно користуватися, які завжди під рукою. Зразки, які будуть з вдячністю прийняті в якості сувеніра або подарунка будь-якою людиною, що має практичний склад розуму і оцінює подарунки не з їхньої вартістю, а за ступенем їхньої потрібності.

Ціни на рулетки такі, що їх оптова закупка не буде обтяжливою для бюджету будь-якої промо акції.

У сусідніх підрозділах цього розділу сайту (Інструменти або Ліхтарики) пропонується великий вибір товарів, також безсумнівно корисних і потрібних, які можуть гідно доповнити корпоративний рулетку в Ваших подарункових наборах. Всі ці вироби якісні і повністю придатні під нанесення логотипу.

Нанесення логотипу на рулетки

Нанесення на рулетки, а також на інші сувеніри Вашого логотипу, інших зображень або написів, здійснюється нашою компанією на власній виробничій базі з використанням сучасного обладнання і з застосуванням прогресивних технологій.

З огляду на розміри, форму, а також матеріали, з яких виготовлені рулетки і інша сувенірна продукція, представлені в рекомендованих нами розділах і підрозділах сайту, ми можемо в різних випадках застосувати для нанесення сублімацію, лазерне гравіювання, тиснення, трансфер, шовкотрафарет, цифровий друк.

При застосуванні будь-якої з цих технологій поверхню, на яку здійснюється нанесення, не пошкоджується і повністю зберігає всі свої якості. Нанесене повнокольорове зображення в точності, до найдрібніших подробиць, повторить наданий Вами зразок, протягом дуже довгого часу не буде розтріскуватися або вицвітати.

Це досягається, крім обладнання і технологій, високою якістю використовуваних для нанесення матеріалів і їх широкою гамою кольорів.

Як закупити оптом рулетки з логотипом

Оформити замовлення на рулетки під нанесення логотипу Ви можете прямо на сайті, натиснувши кнопку Купити в картці вибраного тут зразка або замовивши зворотний дзвінок. Друк на виробах сувенірної продукції можна обговорити і узгодити, зателефонувавши по телефону +38 (044) 334 78 77, або відвідавши наш офіс. Ціни на рулетки вказані під кожним з представлених зразків, вартість нанесення буде залежати від характеристик зображення, що наноситься, а також від параметрів Вашого замовлення. Оптові поставки сувенірної продукції, здійснювані нашою компанією безпосередньо від європейських і китайських виробників, що дозволить нам точно і в строк виконати будь-яке Ваше замовлення.

Телефонуйте, будь ласка - ми завжди раді допомогти тим, хто проявляє інтерес до наших товарів і послуг.