Парасолі пляжні

Яскрава, легка і компактна пляжна парасолька з логотипом Вашої компанії, одного разу подарована Вашому співробітнику, клієнтові або партнерові, не один рік буде нести на собі інформацію про Вас і Вашу продукцію. А її власник буде ніжитися в приємній тіні і дякувати Вас за такий потрібний подарунок. Ваш вбір і наше брендування сприятимуть рекламування Вашої компанії.
Відобрежено на сторінці 13 позицій з 13

Пляжні парасолі з логотипом - міні рекламний щит, який не вимагає догляду

Пляжні парасольки з нанесеними на них назвами або логотипами відомих світових брендів надходять у продаж прямо з виробництва, де вони замовляються величезними партіями. Для того, щоб цей своєрідний рекламний щит постійно був на виду, його не треба встановлювати і знімати, не треба мити, підфарбовувати або ремонтувати - власник парасольки самостійно, абсолютно добровільно і безкоштовно виконує цю роботу.

Пляжні парасольки під нанесення логотипу

Ніколи не буде зайвим мати запас брендованих пляжних парасольок. Площа купола такої парасольки достатня для того, щоб розмістити на ній не тільки логотип і назву компанії; тут може поміститися навіть опис історії її створення і розвитку.

Закупити партію пляжних парасольок і замовте у нас нанесення на них тієї інформації, яку ви вважаєте за доцільне. Через деякий час Ваша реклама з'явиться на пляжах поруч з рекламою найвідоміших компаній. При цьому від Вас не буде потрібно абсолютно ніяких витрат.

В цьому підрозділі Ви можете вибрати із запропонованого асортименту якісні, міцні та довговічні пляжні парасольки. Дуже органічно виглядатиме підібране в одній колірній гамі з парасолькою пляжний рушник. Це зробити дуже просто, перейшовши по сайту в підрозділ Пляжні рушники і лежаки. В інших підрозділах розділу Пляж також представлена достатня кількість пляжних атрибутів, які можуть скласти гідне доповнення до пляжної парасольки.

За формою, розмірами і матеріалами виготовлення ці сувеніри повністю придатні для нанесення на них різних елементів корпоративної символіки, всіляких зображень і написів.

Нанесення логотипу на пляжні парасольки

Нанесення на пляжні парасольки, а також на інші сувеніри, логотипів, інших зображень або написів ми виконуємо на власній виробничій базі. При цьому використовуються новітнє обладнання, якісні фарбувальні матеріали, застосовуються найбільш прогресивні технології.

З огляду на розміри, форму, а також матеріали, з яких виготовлені пляжні парасольки і інша сувенірна продукція розглянутого асортименту, для нанесення на них найбільш доцільним вбачається застосувати сублімацію, лазерне гравіювання, трансфер, шовкотрафарет, цифровий друк.

При нанесенні на вироби, виготовлені з водонепроникних тканин, перевагу слід віддати тисненню. Зображення, що отримується при цьому способі, завдяки застосуванню гарячого пресування, створює унікальний вид 3d і має відтінок виробу. Правда, ця технологія не може застосовуватися для виробів білого кольору.

Застосування будь-якої з цих технологій виключає пошкодження поверхні, на яку здійснюється нанесення, гарантує повне збереження всіх її якостей. Для нанесеного повнокольорового зображення будуть характерні фотографічна точність повторення наданого Вами зразка, стійкість і довговічність.

Як замовити корпоративні пляжні парасольки оптом

Натиснувши кнопку Купити на картці вподобаного Вами зразка, представленого на сайті, Ви зможете замовити покупку оптової партії пляжних парасольок під нанесення та інших товарів. Замовивши на головній сторінці сайту зворотний дзвінок нашого співробітника, або зателефонувавши за телефоном %phone%, Ви зможете обговорити з професіоналами питання, пов'язані з оптовими поставками сувенірної продукції, а також з її брендування.

Вартість нанесення буде залежати від змісту і технічних параметрів Вашого замовлення, а ціна самого товару вказана на сайті, під фотографією кожного із запропонованих зразків.