Аксесуари

У цьому розділі ми пропонуємо Вам багатий асортимент товарів, які покликані допомогти любителям подорожей зробити свій відпочинок приємним, комфортним і максимально необтяжливим. Найчастіше людина, що збирається в подорож, просто не в змозі пригадати все, що їй може знадобитися. Тут перед Вами відкривається широке поле для вибору і брендування подарунків.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 101

Аксесуари з логотипом - Ваша мандрівна реклама

Ви, напевно, вже ознайомилися з асортиментом пропонованих Вам аксесуарів. На все, що Ви купите, нами будуть якісно нанесені логотип і інші елементи Вашої корпоративної символіки. Промо сувеніри, корпоративні подарунки та сувеніри, подаровані цільової аудиторії, відправляться в подорожі зі своїми власниками, а значить, відправиться в шлях і Ваша реклама.

Аксесуари під нанесення логотипу від компанії Full Motion

Ви знаходитесь на сайті рекламно-виробничої компанії Фул Моушн, ​​яка ось вже більше десяти років активно і успішно працює на ринку сувенірної продукції України. Основними напрямками нашої діяльності є оптові поставки в Україну і реалізація на внутрішньому ринку товарів рекламно-сувенірного призначення, і також послуги, спрямовані на створення і розвиток корпоративного стилю компаній наших замовників.

Багаторічний досвід роботи, досконале знання кон'юнктури ринку, прямі ділові відносини з відомими європейськими та китайськими виробниками дають нам можливість оперативно виконувати замовлення наших покупців.

Вся сувенірна продукція, представлена ​​на сайті, - це актуальні та якісні товари, що поставляються нашою компанією безпосередньо від їх виробників. Все, що Ви тут побачите, може бути використано під нанесення логотипу. У цьому підрозділі на Ваш вибір пропонуються аксесуари на самі різні випадки, які можуть виникнути в подорож.

В інших підрозділах розділу Подорожі Ви зможете знайти те, що знадобиться Вашим друзям, знайомим, партнерам, співробітникам, покупцям, котрі збираються в подорож на автомобілі, поїзді, літаку або теплоході. Є тут і те, що може зробити більш комфортним туристичний похід або сходження на Говерлу. Вибір за вами.

Від нас Ви отримаєте набори корпоративних аксесуарів

Нанесення логотипу та інших зображень на аксесуари, а також інші вибрані вами вироби, буде проводитися на нашій власній виробничій базі. База компанії укомплектована високопрофесійними фахівцями, які володіють сучасними технологіями брендування сувенірної продукції, оснащена необхідним для це обладнанням і забезпечена якісними матеріалами, використовуваними для нанесення.

Ми готові адаптувати Вашу корпоративну символіку до форми і розмірів обраних Вами подарунків. В результаті нанесення Ви отримаєте партію аксесуарів та інших виробів з високоякісним повнокольоровим зображенням елементів Вашої корпоративної символіки, що має підвищену зносостійкість.

Як замовити оптову партію брендованих аксесуарів

Наш сайт надає можливість не тільки вивчити асортимент пропонованої сувенірної продукції та ціни на товари - клікнувши на кнопці Купити, ви зможете оформити замовлення на оптову партію обраної Вами продукції.

Зателефонувавши за номером% phone% або замовивши на головній сторінці сайту зворотний дзвінок нашого співробітника, Ви отримаєте можливість обговорити і узгодити всі питання, пов'язані з брендування замовленого Вами товару. Вартість виконання замовлення буде залежати від характеристик зображень, які підлягають нанесенню на сувенірну продукцію, і від обсягу замовлення.

Ми завжди готові до спілкування і співпраці. Наші фахівці уважно вислухають всі Ваші вимоги та побажання. Ваше замовлення буде виконано якісно і в строк, незалежно від його обсягу та складності.