Годинники настінні

Настінний годинник з логотипом компанії - один з найважливіших атрибутів кожного офісу. Ми пропонуємо широкий вибір настінних годинників з пластика, металу, дерева і навіть з еко-матеріалу. Якісний і виразний годинник на стіні офісу дисциплінує співробітників, допомагає їм більш організовано планувати робочий день і вчасно виконувати поставлені перед ними завдання. Настінний годинник - гідний корпоративний подарунок.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 57

Роль настінного годинника з логотипом в житті людини

Час - гроші і для того, щоб не втратити ні хвилини своїх можливостей, ми використовуємо годинники. Вони відміряють кожну мить нашого шляху до успіху, по них ми призначаємо зустрічі, і кожного разу саме вони виривають нас з безодні справ і говорять, що вже час йти додому, туди, де нас люблять і чекають.

Брендовані настінні годинники від Фул Моушн

Корпоративна культура - це частина життя будь-якої серйозної організації, а найважливішими її елементами є логотип і корпоративні кольори. Вони зустрічають гостей офісу, по них про продукцію і співробітників дізнаються клієнти та партнери.

Перший крок до успіху - бути кращими навіть у дрібницях. Пам'ятайте про це і не повторюйте чужих помилок. Наша компанія пропонує Вам унікальну можливість ненав'язливо рекламувати себе і не витрачати при цьому великих коштів. Ви отримуєте продукт, який не буде забутим  і не припадатиме пилом на полиці - він буде завжди поруч, завжди на самому видному місці. Настінний годинник - ідеальний сувенір.

У будь-якому офісі, звичайно ж, є настінні годинники - та річ, на яку хоча б один раз на день дивиться кожен співробітник. І дуже добре, якщо на них також присутній логотип компанії або вони виконані в корпоративному стилі. Встигніть подарувати його партнерам раніше, ніж це зроблять Ваші конкуренти.

Наша компанія виконає для Вас дуже рідкісний і важливий вид послуг -брендування настінних годинників. Такі годинники в корпоративному стилі є також чудовим сувеніром не тільки для ділових партнерів і клієнтів, але і для співробітників. Тому що люди завжди залишаються людьми, вони постійно стежать за часом - так нехай їх погляд завжди падає на годинник з Вашим логотипом.

Ми успішно займаємося саме таким видом послуг - створенням унікальних продуктів для просування Вашої компанії, які будуть завжди перед очима існуючих і потенційних клієнтів. До того ж завжди варто пам'ятати стару хитрість - не знаєте, що подарувати, щоб було нейтральним, ні до чого не зобов'язувало, і, одночасно, корисним - даруєте годинник.

У сусідньому підрозділі, Годинники настільні, Ви отримаєте можливість створити функціональні і органічні подарункові набори для не сторонніх Вам людей.

Технології брендування сувенірної продукції

Ми готові надати Вам комплекс послуг, пов'язаних з брендування настінних годинників, а також інших предметів сувенірної продукції. Наші фахівці при необхідності нададуть Вам сприяння в розробці ескізів та оригінал-макетів зображень, які підлягають нанесенню, а також допоможуть в виборі технології нанесення.

Сучасне обладнання нашої виробничої бази дозволяє наносити на обрані Вами предмети різні зображення і тексти застосуванням таких технологій, як шовкотрафарет або шовкотрафарет по колу, лазерне гравіювання, сублімація, трансфер, цифровий друк.

Технічні і технологічні можливості в поєднанні з високою якістю барвників та інших матеріалів, які використовуються при нанесенні, дозволяють досягти високої якості виконання роботи: детальне повнокольорове перенесення ескізу або оригінал-макету, стійкість нанесеного зображення до механічного, температурного або іншого впливу, відсутність пошкодження або змін якості поверхні, на яку здійснюється нанесення.

Як замовити корпоративні настінні годинники оптом

Натиснувши кнопку Купити на картці вподобаного Вами зразка, представленого на сайті, Ви зможете замовити покупку оптової партії настінних годинників під нанесення та інших товарів. Замовивши на головній сторінці сайту зворотний дзвінок нашого співробітника, або зателефонувавши за телефоном %phone%, Ви зможете обговорити з професіоналами питання, пов'язані з оптовими поставками сувенірної продукції, а також з її брендуванням.

Вартість нанесення буде залежати від змісту і технічних параметрів Вашого замовлення, а ціна самого товару вказана на сайті, під фотографією кожного із запропонованих зразків.

Ціна, грн.:
Колір
  • білий
  • жовтий
  • зелений
  • червоний
  • помаранчевий
  • рожевий
  • сірий
  • синій
  • фіолетовий
  • чорний