Дощовики

Є справи, які можна відкласти до закінчення дощу. Але є маса причин, за якими може виникнути необхідність бути на вулиці саме тоді, коли йде дощ, наприклад, якщо дощ застав Вас у дорозі додому або на роботу. Барвисто оформлений дощовик, який складається в чохол у вигляді кульки діаметром 5-7 сантиметрів або маленького пакетика, отриманий в подарунок до свята, буде незамінною річчю в такій ситуації.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 47

Дощовик з логотипом - сучасна реклама

При згадці слова «дощовик» з пам'яті відразу ж спливає здоровенний дядько в грубому плащі з капюшоном. Плащ забарвлений в брудно-світлокоричнувато-темножовтоватий колір. Брудно, холодно і похмуро. Про це не будемо - на щастя це вже в безповоротньому минулому. А будемо про сучасні корпоративні дощовики і про рекламу, в інтересах якої вони повинні використовуватися.

Full Мotion пропонує широкий вибір дощовиків під нанесення логотипу

Наша рекламно-виробнича компанія вже більше десяти років працює на ринку сувенірної продукції. Прямі контракти з провідними виробниками з європейських країн і Китаю дають нам можливість оперативно виконувати замовлення на поставку високоякісної продукції, яка, крім інших напрямків застосування, широко використовується в рекламних цілях.

Товари, представлені в цьому підрозділі нашого сайту, дійсно є сучасним одягом - легким, практичним, зручним і приємним на тілі. Немає необхідності детально описувати те, що можна побачити (розділ Одяг). Дивіться, будь ласка, і вибирайте.

Діапазон цін на різні моделі цього високо затребуваного предмета одягу, різноманітність дизайну, підбір кольорів, матеріали поверхні і наповнення роблять корпоративний подарунок у вигляді дощовика придатним в різних ситуаціях і для різних людей.

Одним з напрямків роботи нашої компанії є корпоративне оформлення сувенірної продукції. Зробіть Ваш вибір, а ми забрендуємо вибрані Вами товари, допоможемо скомплектувати подарункові набори, якісно спакуємо і оформимо їх.

Нанесення логотипу на дощовики

Технічні і технологічні можливості нашої виробничої бази, рівень кваліфікації та досвід роботи її персоналу дозволяють нам виконувати замовлення найвищої складності.

Нам доступні всі сучасні технології нанесення, ми маємо в своєму розпорядженні якісні матеріали, використовувані при цьому. Вибір технології, застосовуваної для виконання Вашого замовлення, залежить від характеристики поверхні виробів, на які буде проводитися нанесення.

Але в будь-якому випадку ми гарантуємо високу якість нанесених зображень і їх довговічність, а також повнокольорове фотографічне копіювання оригіналу.

Як оформити замовлення на поставку брендованих дощовиків оптом

Замовлення на оптову поставку дощовиків, а також іншої сувенірної продукції, можна оформити прямо на сайті, натиснувши кнопку Купити на картці обраного Вами виробу (вартість товару вказана під фотографією зразка).

Всі питання, пов'язані з брендування замовленої Вами продукції, підлягають обговоренню й узгодженню з нашими співробітниками. Зателефонувавши за номером %phone% або замовивши на головній сторінці сайту зворотний дзвінок, Ви зможете обговорити з відповідними фахівцями компанії технічні параметри і обсяг замовлення, після чого Вам буде повідомлена вартість виконання робіт.

Будь ласка, вибирайте, замовляйте, телефонуйте - ми маємо всі можливості для того, щоб стати на тривалий час Вашим надійним і стабільним постачальником корпоративної продукції.