Пляжні рушники і лежаки

Далеко не завжди пляжі обладнані достатньою кількістю тапчанів або шезлонгів. А деколи хочеться піти і усамітнитися подалі від цивілізованого пляжу, повністю розслабитися, відгородившись від усього світу тишею і спокоєм. Тут і допоможуть пляжні рушники і килимки, різні за формою, кольором, матеріалом виготовлення і ціною, легкі при перенесенні і зручні в зберіганні.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 52

Брендовані пляжні рушники і лежаки донесуть Вашу рекламу навіть до «дикого» пляжу

У літню пору люди, які часто виїжджають за межі міст по роботі або, тим більше, для відпочинку на природі, постійно возять в багажнику свого автомобіля пляжний мат або килимок і рушник. У такої людини, якщо раптово випаде можливість полежати в мальовничому куточку на березі річки або озера, не буде проблем з облаштуванням. А якщо ці пляжний рушник і лежак - з логотипом, то власник логотипу може бути впевнений в найширшому розповсюдженні своєї реклами, якщо вона досягла навіть «дикого» пляжу.

Комфорт плюс просування

Далеко не всім випадає удача відпочивати на упорядкованих пляжах, де можна отримати не тільки шезлонг під навісом, що дає розсіяну тінь, але і пляжний рушник. Нерідко відпочиваючий знаходить на березі річки, озера чи моря тільки місце на піску або гальці. Створення комфорту в такому випадку - справа рук самого відпочиваючого.

На сторінках розділу Пляж нашого сайту увазі відвідувачів пропонується найрізноманітніша сувенірна продукція для підвищення комфортності пляжного відпочинку, яку наша компанія поставляє оптовими партіями безпосередньо від європейських і китайських виробників. Вся ця продукція може і, безсумнівно, повинна використовуватися для просування компаній, їх товарів і послуг.

Пляжні рушники і лежаки виділені в однойменний підрозділ. Виробники подбали не тільки про форму, але і про кольори цих виробів. Вони легкі, зручно складаються і не займають багато місця при транспортуванні. І рушники, і лежаки також можуть стати ефективними носіями Вашої реклами. Їх площа дозволяє дизайнерам дати свободу своїй фантазії при розробці ескізів майбутніх нанесень.

Вивчайте, вибирайте, а ми допоможемо перетворити їх у Ваші корпоративні подарунки.

Нанесення логотипу на пляжні рушники і лежаки

Нанесення на пляжні рушники і лежаки, а також на інші сувеніри, логотипів, інших зображень або написів ми виконуємо на власній виробничій базі. При цьому використовуються новітнє обладнання, якісні фарбувальні матеріали, застосовуються найбільш прогресивні технології, такі як лазерне гравіювання, тиснення, шовкотрафарет, шовкотрафарет по колу, цифровий друк, сублімація, трансфер і тамподрук.

При застосуванні будь-яких із цих технологій поверхня, на яку здійснюється нанесення, не пошкоджується і повністю зберігає всі свої якості. Нанесене повнокольорове зображення гранично точно повторить наданий Вами зразок, протягом дуже довгого часу не буде розтріскуватися або вицвітати.

Нанесення на вироби з тканин може здійснюватися також вишивкою. Для вишивки використовуються якісно пофарбовані вовняні нитки дванадцяти кольорів.

Як замовити корпоративні пляжні рушники і лежаки оптом

Отже, серед запропонованого асортименту Ви, без сумніву, знайшли саме ті зразки пляжних рушників і лежаків під нанесення логотипу, які будуть повністю відповідати всім Вашим вимогам; вартість кожного із зразків вказана безпосередньо під його фотографією.

Для того, щоб обговорити умови оптової поставки сувенірної продукції, а також нанесення на неї логотипу, Вам слід замовити на сайті зворотний дзвінок нашого співробітника, або зателефонувати %phone%.