Чохли для одягу

Якщо програма подорожі передбачає важливі зустрічі, що вимагають офіційного одягу, продиктованого дрескодом, дуже зручно помістити костюми і сорочки в чохли для одягу. Ці чохли, різні за формою, призначенням і матеріалом виготовлення, не тільки захистять офіційний одяг від забруднення, а й дозволять зберегти його в стані, придатному для використання без додаткового догляду.
Відобрежено на сторінці 16 позицій з 16

Брендовані чохли для одягу можуть викликати розчулення

Уявіть собі таку картину: група чарівних дівчаток, вихованок студії сучасного танцю, приїхала на концерт; ось вони виходять з автобуса, у кожної в руці - чохол для одягу, що вкриває її концертне плаття від негоди, пилу і передчасного огляду. А на кожному чохлі вишитий логотип Вашої компанії. Представили? Що, крім розчулення, може викликати така ситуація? І для того, щоб це стало реальністю, потрібно всього нічого - потрібно закупити партію чохлів для одягу під нанесення логотипу та забрендувати їх, а потім подарувати студії.

Ми - Ваш потенційний постійний постачальник корпоративної сувенірної продукції

Неохайна зовнішність людини відштовхує, не розташовує до контакту. А якщо розмови не вдається уникнути, то хочеться швидше її закінчити, і більше ніколи не згадувати про цю прикрість.

На жаль ситуації, в яких важко зберегти свій наряд в нормальному стані, неминучі. Наприклад, далека дорога. Увечері раптом з'ясувалося, що завтра до 10.00 Ви повинні бути на переговорах в місті, до якого можна доїхати тільки на автомобілі. А це - ніч дороги, і вранці треба бути з голочки. Як поєднати непоєднуване.

І тут ви згадуєте, що рік тому підшукували на сайті рекламно-виробничої компанії Фул Моушн, сувенірну продукцію для подарунків і сувенірів. В одному з підрозділів підібрали партію чохлів для одягу, а в іншому - партію наборів для чистки взуття. Все це було барвисто оформлене і на ура роздароване. Але один такий набір залишився.

До ранку ви дісталися до місця, стомившись немислимо. Але виглядали бездоганно. Завдяки Full Motion.

Ми готові і надалі співпрацювати з Вашою компанією. Основними напрямками діяльності нашої компанії є оптові поставки в Україну та оптова реалізація на внутрішньому ринку сувенірної продукції, а також її брендування. Прямі контракти з провідними європейськими та китайськими виробниками гарантують високу якість і добротність поставляються нами товарів. Ми готові стати для Вас постійним постачальником корпоративної продукції.

В арсеналі нашої виробничої бази є сучасні технології, якісні матеріали та обладнання, необхідні для якісного виконання будь-якого Вашого замовлення, незважаючи на його складність і обсяг.

Залежно від форми об'єктів під нанесення і матеріалів, з яких вони виготовлені, для виконання замовлень в різних випадках застосовуються цифровий друк, лазерне гравіювання, трансфер, сублімація, тиснення, шовкотрафарет або шовкотрафарет по колу.

Що стосується конкретного випадку, то ми б порекомендували вишивку логотипу на чохлах для одягу. Дванадцять кольорів ниток, використовуваних для вишивки, дозволяють досягти вражаючого результату.

У нас Ви також можете замовити комплекс послуг по формуванню, оновленню або вдосконалення корпоративного стилю компанії. Ми допоможемо Вам підібрати корпоративну гаму кольорів і розробити ескізи елементів корпоративної символіки.

Як замовити чохли для одягу з логотипом оптом

Замовлення на поставку оптової партії товару можна оформити, після натискання на кнопку Купити, розміщену на картці кожного пропонованого зразка (тут же можна побачити фотографію зразка, його ціну і опис).

Всі питання, пов'язані з оформленням замовлення на брендування, підлягають обговоренню й узгодженню з нашими співробітниками. Для цього потрібно зателефонувати %phone% або замовити зворотний дзвінок.

Вартість нанесення буде залежати від змісту, обсягу і технічних характеристик Вашого замовлення.