Набори для чистки взуття

З одного боку, нечищене взуття ніяк не може позитивно характеризувати свого власника. З іншого боку, неможливо подорожувати, не забруднивши його. Рішення проблеми - набір для чищення взуття, який спеціально створений для виконання своєї функції, зручний в зберіганні і не важкий. До речі, такий набір знадобиться не тільки в подорожі.
Відобрежено на сторінці 16 позицій з 16

Брендовані набори для чистки взуття потрібні завжди, скрізь і всім

Якщо Вам не байдужий зовнішній вигляд Ваших співробітників - купіть оптом набори для чистки взуття під нанесення логотипу, забрендуйте їх і видайте в кожен структурний підрозділ Вашої компанії. Згадайте, що у Ваших партнерів також є співробітники, і зробіть їм такий же подарунок.

Брендовані набори для чистки взуття від Фул Моушн

Сайт рекламно-виробничої компанії Full Motion пропонує Вашій увазі великий вибір сувенірної продукції. І якщо Ви вважаєте, що виробів, обраних в цьому підрозділі, для Ваших цілей недостатньо, перейдіть, будь ласка, в інші розділи та підрозділи (наприклад, в підрозділ Сумки для взуття), де можна органічно і практично доповнити те, що Ви вже вибрали .

Ми уже більше десяти років працюємо на ринку сувенірної продукції України. Прямі контакти з відомими європейськими та китайськими виробниками дозволяють нашій компанії постачати на український ринок тільки затребувану продукцію високої якості.

Оптова закупівля наборів для чищення взуття з нанесеним логотипом Вашої компанії дозволить створити запас корпоративних сувенірів для Ваших покупців або для цільової аудиторії Ваших промо заходів.

Наші послуги з нанесення логотипу на сувенірну продукцію

Одним з багатьох напрямків роботи нашої рекламно-виробничої компанії є оформлення сувенірної продукції в корпоративному стилі компанії-замовника. Для цього ми маємо власну виробничу базу, оснащену необхідним високопродуктивним обладнанням, що дозволяє використовувати сучасні технології виконання робіт, в тому числі, пов'язаних з нанесенням логотипів на набори для чистки взуття.

Наші високопрофесійні креативні співробітники разом з Вами адаптують логотип або інші елементи Вашої корпоративної символіки до розмірів і форм обраних Вами виробів. Матеріал і колір поверхні закуповуваних сувенірів, їх форма продиктують вибір технології нанесення, яка може бути застосована в кожному конкретному випадку.

В результаті застосування будь-якої із сучасних технологій на вироби з фотографічною точністю буде перенесено потрібне зображення, яке не буде піддаватися механічному чи іншому пошкодженню, внаслідок чого не буде стиратися або розтріскуватися. Широка колірна гамма застосовуваних барвників та інших матеріалів забезпечить виконання нанесення в корпоративних кольорах Вашої компанії. І, що не менш суттєво, поверхня, на яку наноситься зображення, не втратить ні вигляду, ні якості.

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку корпоративних наборів для чищення взуття

На сайті на кожен зразок пропонованої сувенірної продукції оформлена окрема картка, що містить фотографію і ціну товару, його опис і кнопку Купити. Після натискання цієї кнопки Ви зможете оформити замовлення на відповідний виріб за ціною, вказаною під його фотографією.

На головній сторінці сайту поміщена кнопка Зворотний дзвінок. Після натискання цієї кнопки Вам негайно зателефонують наші співробітники, з якими Ви зможете обговорити питання, пов'язані з брендуванням сувенірної продукції. Вартість брендування ми не можемо анонсувати на сайті, оскільки вона повністю залежить від параметрів і обсягу замовлення.

Для обговорення цих та інших питань Ви також можете зателефонувати самостійно по телефону %phone% або відвідати наш офіс особисто за адресою, вказаною на головній сторінці сайту.