Куртки флісові

Винахід синтетичного трикотажного полотна з поліестеру відкрив нові можливості перед виробниками одягу. Фліс використовується для пошиття найрізноманітніших предметів одягу, від натільної білизни і до курток. Представлені тут флісові куртки і светри дуже зручні, красиві, барвисті і практичні, прості в догляді і багатофункціональні.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 102

Флісова куртка з логотипом. Завжди актуально, зручно, тепло, приємно, корисно

Варто тільки побачити флісову куртку, як тут же з'являється непереборне бажання надіти її, відчути тепло і незвичайну ніжність тканини. Ця зручна і практична річ, треба думати, ще не скоро вийде з моди. Вона буде удосконалюватися і ставати краще. Отже, і подарунок у вигляді брендованої флісової куртки завжди буде затребуваним, завжди буде корисним для реклами дарувальника.

Закупіть у нас флісові куртки під нанесення логотипу

Коли в виробництво одягу замість вовни, шовку, бавовни, льону стали масово впроваджуватися синтетичні і сумішеві тканини, відразу стало зрозумілим, заміна ця далеко не повноцінна. Все це було новим, інтригуючим, не зминалося, притягувало погляд багатоцвіттям ... все це сприймалося позитивно. Але все позитивне перекреслювалась тим, що синтетика якщо і пропускала крізь себе повітря, то вкрай погано.

Молоді властиво прагнення до нового, невідомого, тому одяг, пошитий з цих недосконалих замінників тканин, користувався чималим попитом. Можна тільки порадіти за сучасну молодь, яка має можливість носити одяг із синтетичних матеріалів, які не поступаються за якістю тканинам натуральним, що досягають зараз цін захмарних.

Вдивіться, будь ласка, уважно в фотографії зразків, пропонованих компанією Full Motion в цьому підрозділі сайту. Хіба можна засумніватися в тому, що будь-який з представлених тут виробів буде бажаним подарунком і для жінок, і для чоловіків? Хіба можна засумніватися, що в підрозділі Жилети можна підібрати виріб, який органічно доповнить з флісову куртку?

Якщо у Вас ще залишилися сумніви, відкиньте їх. Економічно вигідна оптова закупівля у нашій компанії подібних товарів забезпечить Вас запасом корпоративних подарунків, не підвласних  шкідливому впливу часу. Оптове замовлення на брендування буде коштувати значно менше тієї віддачі, яку можуть принести такі практичні і затребувані носії Вашої реклами.

Нанесення логотипу на флісові куртки

Наша компанія має всі технічні і технологічні можливості для виконання найскладніших замовлень, пов'язаних з оформленням сувенірної продукції в корпоративному стилі Вашої компанії.

Високопрофесійні і досвідчені співробітники нашої виробничої бази готові спільно з Вами розробити або доопрацювати Вашу корпоративну символіку, адаптувати її до особливостей, форми і розміру поверхонь, на які буде здійснюватися нанесення, і запропонувати найбільш привабливий з економічної точки зору спосіб виконання Вашого замовлення.

Для нанесення найбільш часто застосовуються цифровий друк, лазерне гравіювання, шовкотрафарет, тиснення, трансфер і сублімація. Ефектним способом нанесення на тканинні вироби є вишивка логотипу, при якій використовуються високоякісні вовняні нитки дванадцяти кольорів.

Застосування кожної з цих технологій гарантує збереження всіх якостей поверхні, на яку здійснюється нанесення. Отримане повнокольорове зображення з фотографічною точністю повторить зразок, не втрачатиме колір не буде розтріскуватися.

Як замовити оптову партію корпоративних флісових курток

На сайті, в картці кожного з представлених зразків сувенірної продукції, вміщено його фотографію, ціну і опис. Тут же знаходиться кнопка Купити, натиснувши яку, Ви зможете замовити поставку необхідної кількості того чи іншого виробу.

Вартість робіт з брендування може бути визначена тільки після обговорення і узгодження з нашими фахівцями технічних параметрів і обсягу замовлення. Для цього Вам потрібно зателефонувати %phone% або натиснути кнопку Зворотний дзвінок. Протягом короткого часу Вам передзвонить співробітник нашої компанії, який допоможе правильно оформити замовлення на брендування.