М'ячі пляжні

Відпочинок на пляжі все рідше зводиться до банального загоряння. Це прекрасна можливість для активного відпочинку і зміцнення здоров'я дорослих і дітей. Пляжний волейбол або футбол, інші пляжні ігри неможливі без пляжних м'ячів, широкий вибір яких представлений тут, і які ми допоможемо Вам перетворити в корпоративні подарунки.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 47

Брендовані пляжні м'ячі - Ваша стрибаюча реклама

Будь-яка небайдужа людина неодмінно зацікавиться барвистим написом або знаком, нанесеним на м'яч, який щодня стрибає по пляжу. Вона неодмінно вилучить момент, коли цей пляжний м'яч з логотипом можна буде взяти в руки, і побачить на ньому назву і логотип Вашої компанії. Це оригінальний і дієвий спосіб донесення інформації до значної кількості потенційних покупців Вашої продукції.

Корисний корпоративний подарунок

Здоровий спосіб життя стає все більш популярним серед всіх вікових і соціальних груп населення. Стремління до активного відпочинку, в тому числі і до активного відпочинку на пляжі, обумовлює підвищення попиту на всі товари, які можуть при цьому використовуватися. Виходячи з цього, в розділі пляж нашого сайту ми створили спеціальний підрозділ М'ячі пляжні.

Тут ви ознайомитеся з широкою пропозицією м'ячів для пляжного футболу та волейболу, для гри на воді і на піску, для дітей і для дорослих. Вони різні за призначенням, по вазі, за кольором, за розміром, але всі вони, безумовно, - пляжні м'ячі під нанесення Вашої корпоративної символіки та іншої рекламної інформації про Вашу компанію.

Перейшовши в підрозділ Парасолі пляжні, Ви зможете вибрати і цей дуже важливий атрибут пляжного відпочинку в тій же гамі кольорів, що і м'ячі. Таким чином можна створити подарунковий набір до літньої відпустки Вашого співробітника, постійного покупця або гостя Вашого корпоративного заходу. Їм, безумовно, буде приємно отримати в комплекті корпоративний пляжний м'яч і корпоративну пляжну парасольку - добре після гри в волейбол прилягти в тіні від яскравої парасольки.

На нашому сайті ви зможете знайти і інші супутні сувенірні вироби, адже тут відображено весь асортимент з більш, ніж 15 000 найменувань сувенірної продукції, оптові поставки якої на український ринок наша компанія здійснює вже більше десяти років. Прямі поставки від її виробників з Європи та Китаю гарантують своєчасність і повноту виконання Вашого замовлення, як за асортиментом, так і за якістю.

Брендування

Нанесення на сувенірну продукцію, логотипів, інших елементів корпоративної символіки або текстів здійснюється нашою компанією на власній виробничій базі, що має в своєму арсеналі новітнє обладнання, найбільш прогресивні технології та якісні матеріали.

З огляду на розміри, форму, а також матеріали, з яких виготовлені предмети під нанесення, ми можемо в різних випадках застосувати для нанесення сублімацію, лазерне гравіювання, тиснення, трансфер, шовкотрафарет, цифровий друк. Нанесення на вироби з тканин може здійснюватися також вишивкою з використанням якісно забарвлених вовняних ниток дванадцяти кольорів.

При застосуванні будь-який з цих технологій досягається повне збереження всіх якостей об'єкта нанесення, фотографічна точність повноколірного передання зображення, висока міцність і довговічність нанесення.

Як закупити оптом пляжні м'ячі з логотипом

Оформити замовлення на пляжні м'ячі під нанесення логотипу Ви можете прямо на сайті, натиснувши кнопку Купити в картці вибраного тут зразка або замовивши зворотний дзвінок. Друк на м'ячах і інших виробах сувенірної продукції можна обговорити і узгодити, зателефонувавши по телефону %phone% або відвідавши наш офіс. Ціни на пляжні м'ячі вказані під кожним з представлених зразків, вартість друку буде залежати від характеристик зображення або тексту, що наносяться, а також від параметрів Вашого замовлення.

Ціна, грн.:
Колір
 • білий
 • жовтий
 • зелений
 • червоний
 • багатокольоровий
 • помаранчевий
 • прозорий
 • рожевий
 • сірий
 • синій
 • чорний