Набори Ручок

Приємно отримати в подарунок набір красивих і якісних ручок - це корисно, потрібно, практично і дуже зручно. Серед більш, ніж ста позицій цього розділу Ви обов'язково знайдете те, що шукаєте і що ми, використовуючи можливості нашої виробничої бази, допоможемо Вам перетворити в гідні корпоративні подарунки.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 254

Брендований набір солідних ручок в подарунок шанованій людині

Ручка в усі часи вважалася хорошим подарунком, доречним для дарування в дуже багатьох випадках і з найрізноманітніших приводів. Вид стильної ручки, її форма, функціональність, зручність так і просять, щоб її купили і подарували шанованій людині. Набір таких ручок, з логотипом на футлярі і на кожному виробі, що входить в набір, звичайно ж, буде дуже солідним корпоративним подарунком.

Набори ручок під нанесення логотипу

Ви перебуваєте в підрозділі Набори ручок сайту рекламно-виробничої компанії Фул Моушн. Детальне вивчення представленого тут асортименту дозволить підібрати те, що можна використовувати в найширшому діапазоні - від витратного канцелярського приладдя або промо сувенірів і до солідного корпоративного подарунка. Якщо вивчити підрозділ, наприклад, Блокноти, то для Вас не складе великих труднощів скомплектувати навіть ексклюзивний подарунковий набір.

Не має сенсу коментувати те, що Ви бачите, або наводити якісь додаткові пояснення - Ви можете все оцінити самі. Але не можна не помітити, що всі запропоновані Вашій увазі вироби виключно підходять для нанесення логотипу або іншого зображення.

Брендування рекламно-сувенірних виробів

До комплексу послуг з брендування сувенірної продукції, що надаються нашою компанією, цілком може бути застосоване визначення «під ключ». Ми можемо почати співпрацю з формування Вашого фірмового стилю і завершити передачею Вам партії брендованих товарів.

Ми маємо всі умови для виконання замовлення будь-якого обсягу і будь-якого ступеня складності. У нас стабільний склад висококваліфікованих і досвідчених співробітників усіх спеціальностей, зайнятих у виконанні робіт з брендування.

Устаткування нашої власної виробничої бази регулярно оновлюється і таким чином підтримується на сучасному технічному рівні, що дозволяє застосовувати в роботі найбільш прогресивні технології нанесення. Барвники та інші матеріали для нанесення ми використовуємо тільки високої якості.

Складання всіх цих показників втілюється в високій якості і довговічності зображень, що наносяться на поверхні всіх виробів, представлених на нашому сайті.

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку корпоративних наборів ручок

На сайті на кожен зразок пропонованої сувенірної продукції оформлена окрема картка, що містить фотографію і ціну товару, його опис і кнопку Купити. Після натискання цієї кнопки Ви можете оформити замовлення на відповідну модель за ціною, вказаною під її фотографією.

На головній сторінці сайту поміщена кнопка Зворотний дзвінок. Після натискання цієї кнопки Вам негайно зателефонують наші співробітники, з якими Ви зможете обговорити питання, пов'язані з брендування сувенірної продукції. Вартість брендування ми не можемо анонсувати на сайті, оскільки вона повністю залежить від параметрів і обсягу замовлення.

Для обговорення цих та інших питань Ви також можете зателефонувати самостійно по телефону %phone% або відвідати наш офіс особисто за адресою, вказаною на головній сторінці сайту.

Ми завжди відкриті для спілкування та співпраці. Телефонуйте, будь ласка.