Дорожні гаманці

Якщо Ваш партнер або постійний клієнт збирається в подорож, подаруйте йому дорожній гаманець. Цей дуже потрібний і практичний аксесуар допоможе мандрівникові зберігати в одному місці і надійно зберегти всі документи, які можуть знадобитися йому в дорозі. Ми пропонуємо Вам достатньо широкий вибір дорожніх гаманців.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 36

Дорожній гаманець з логотипом - приємний корпоративний подарунок

Той, хто ніколи не користувався гаманцем, навряд чи зможе оцінити його корисність. І вже точно, що не кинеться купувати цю потрібну річ напередодні далекої поїздки. Візьміть на себе цю турботу і подаруйте цю потрібну річ - зробіть подарунок, який протягом всієї подорожі не тільки буде приносити користь його власникові. Дотик до приємної шкіри гаманця кожного разу буде викликати спогад про Вас, а нанесений логотип буде доносити інформацію про Вашу компанію до безлічі людей, з якими мандрівник буде стикатися.

Корпоративні дорожні гаманці від Full Motion

Дорожній гаманець, звичайно ж, не відноситься до предметів першої необхідності. Його можна мати або не мати, їм можна користуватися постійно або не використати жодного разу. Як то кажуть, на смак і колір ... але ми б, все-таки рекомендували.

Рекламно-виробнича компанія Aул Моушн (Full Motion) - не новачок на ринку сувенірної продукції. Понад десять років ми поставляємо її в Україну, а також надаємо комплекс послуг, пов'язаних з брендування. Формування корпоративного стилю, підбір кольорової гами, розробка ескізів логотипів і товарних знаків, адаптація елементів корпоративної символіки під відповідні технології та обладнання для нанесення. Ми все це вміємо. Для цього у нас є всі можливості.

Представлені тут дорожні гаманці, а також супутня продукція, пропонована в сусідніх підрозділах нашого сайту (постарайтеся відвідати їх), - це дуже якісні вироби, що поставляються нами безпосередньо від кращих європейських і китайських виробників. Те, що ви бачите тут, і зможете побачити по сусідству, дійсно гідне витрат на брендування.

Уявіть собі шкіряний гаманець, прикрашений логотипом і назвою Вашої компанії. Випукле зображення, що отримується застосуванням тиснення або гарячого пресування, набуває неповторного 3d вигляду і як би просочується відтінком або відтінками забарвлення поверхні, на яку воно наноситься.

Такий відбиток моментально перетворює дорогий гаманець в статусну річ, а його більш дешевого побратима - в солідний корпоративний подарунок. Відбиток цей ніколи не зникне,  не потемніють і Ваші корпоративні кольори. Скільки буде служити гаманець, стільки ж буде приносити Вам користь реклама, що міститься на ньому.

Різним поверхням, на які здійснюється нанесення, відповідають технології, найбільш прийнятні для їх характеристик і якості. Щось дешевше, щось дорожче; щось швидше, а щось довше. Але в усіх випадках ми будемо шукати найбільш привабливий (як естетично, так і фінансово) для Вас варіант виконання Вашого замовлення. І у всіх випадках Ви отримаєте якісні корпоративні подарунки, які принесуть радість їх одержувачам, а Вам принесуть ефективну віддачу від реклами.

Як замовити оптову партію брендованих дорожніх гаманців

Оформити замовлення дорожні гаманці під нанесення логотипу Ви можете прямо на сайті, натиснувши кнопку Купити в картці вибраного тут зразка або замовивши зворотний дзвінок. Ціни на товар вказані під фотографією кожного з представлених зразків. Вартість брендування виробів буде залежати від характеристик зображення, що наноситься. Її можна обговорити і узгодити, зателефонувавши по телефону %phone% або відвідавши наш офіс.

Ціна, грн.:
Колір
  • бежевий
  • білий
  • жовтий
  • зелений
  • коричневий
  • червоний
  • помаранчевий
  • рожевий
  • синій
  • чорний