Відкривачки

Відкривачка для пляшок, від самої простенької і до комбінованої зі штопором і ножем, завжди повинна бути під рукою. Вона може знадобитися і на робочому місці, в офісі або виробничому приміщенні, і на пікніку, і у тривалій подорожі, і в автомобілі. Невисока ціна на просту відкривачку може перетворити її з повсякденної речі в корисний і практичний корпоративний подарунок - справа тільки за вмілим оформленням, яке запам'ятається.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 59

Відкривачки і штопори з логотипом для сувенірів і подарунків

Відкривачки і штопори відносяться до розряду високо затребуваних речей, а діапазон цін на них такий, що їх можна використовувати в якості промо сувенірів, корпоративних подарунків або сувенірів при проведенні промо акцій, корпоративних заходів, в ділових поїздках, під час зустрічей і переговорів, при поїздках на відпочинок.

Вам потрібні відкривачки і штопори під нанесення логотипу? Вивчіть, будь ласка, наші пропозиції

Сайт нашої компанії пропонує Вашій увазі хороший вибір відкривачок і штопорів. Вся сувенірна продукція, представлена ​​на сайті, - це актуальні та якісні товари, що поставляються нашою компанією безпосередньо від європейських і китайських виробників, всі вони можуть бути використані під нанесення логотипу або інших елементів корпоративної символіки Вашої компанії.

Вивчіть уважно наші пропозиції в підрозділі сайту, в якому ви зараз перебуваєте. Тут можна знайти і простеньку відкривачку за чотирнадцять гривень, і важільний штопор вартістю понад семисот гривень.

Логотип Вашої компанії, нанесений на ці аксесуари, буде постійно на виду при кожному їх використанні під час Ваших виставок, презентацій, інших корпоративних заходів. Ваша фірмова символіка розійдеться великим накладом на промо сувенірах, розданих в ході промо акцій, а також на Ваших корпоративних подарунках.

Якщо перейти по сайту в сусідній підрозділ, Упаковка для вина, то тут можна знайти сумку для вина, яка разом з механічним штопором може скласти хороший подарунковий набір.

Ми оформимо для вас корпоративні відкривачки і штопори

Власна виробнича база нашої компанії укомплектована високопрофесійними фахівцями, які володіють сучасними технологіями брендування сувенірної продукції, оснащена необхідним для цього обладнанням і забезпечена якісними матеріалами, використовуваними для нанесення. Все це, в поєднанні з прямими поставками товару від відомих зарубіжних виробників, дозволяє нам гарантувати оперативне виконання замовлень будь-якої складності і будь-якої кількості.

Ми готові адаптувати Вашу корпоративну символіку до форми і розмірів обраних Вами виробів. Наші фахівці допоможуть Вам у виборі технології нанесення, яка забезпечить оптимальне поєднання ціни та якості виконання замовлення.

В результаті нанесення Ви отримаєте брендовані промо сувеніри, корпоративні подарунки та сувеніри з високоякісним повно кольоровим зображенням, яке повністю копіює елементи Вашої фірмової символіки, і має підвищену зносостійкість.

Як замовити оптову партію брендованих відкривачок і штопорів

Наш сайт надає можливість не тільки вивчити асортимент пропонованої сувенірної продукції та ціни на товари - клікнувши на кнопці Купити, Ви зможете оформити замовлення на оптову партію обраної Вами продукції.

Зателефонувавши за номером %phone% або замовивши на головній сторінці сайту зворотний дзвінок нашого співробітника, Ви отримаєте можливість обговорити і узгодити всі питання, пов'язані з брендування замовленого Вами товару. Вартість виконання замовлення буде залежати від характеристик зображень, які підлягають нанесенню на сувенірну продукцію, і від обсягу замовлення.

 

Ціна, грн.:
Колір
 • бежевий
 • білий
 • жовтий
 • зелений
 • коричневий
 • червоний
 • помаранчевий
 • рожевий
 • сірий
 • синій
 • чорний