Пластикові брелоки

Пластикові брелоки вражають великим різноманіттям форм, кольорів, а також різних їх комбінацій і поєднань. Пластикові брелоки, виготовлені, скажімо, у вигляді сонечка, ведмедика або казкових героїв можуть стати бажаними подарунками для дітей Ваших співробітників. З молодих років син Вашого співробітника знатиме, що означає красива картинка, нанесена на брелок, і буде всім розповідати, що таку красу йому подарував татів начальник.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 131

Брендовані пластикові брелоки - найкоротший шлях до цільової аудиторії

З плином часу брелоки, в тому числі пластикові, не втрачають своєї актуальності й затребуваності. Закупивши партію пластикових брелоків під нанесення логотипу та забрендувавши їх, Ви придбаєте запас промо сувенірів, які можна використовувати не тільки при проведенні промо акцій, але і в повсякденному житті для того, щоб ще більше наблизити свою компанію до її цільової аудиторії.

Full Мotion запрошує до співпраці в оптових поставках сувенірної продукції, в тому числі, корпоративних пластикових брелоків

Ви знаходитесь на сайті рекламно-виробничої компанії Фул Моушн, яка більше десяти років успішно працює на ринку сувенірної продукції України.

У цьому підрозділі сайту Вашій увазі пропонується понад п'ятдесят найменувань пластикових брелоків, які перебувають в ціновому діапазоні, відповідному розряду промо сувенірів і корпоративних сувенірів.

Вивчивши весь асортимент товарів, представлених на сайті, скажімо, відвідавши розділ Текстиль, Ви зможете знайти безліч зразків виробів, які можна використовувати в якості корпоративних сувенірів і подарунків в самих різних ситуаціях.

Основними напрямками діяльності нашої компанії є не тільки оптові поставки в Україну та оптова реалізація на внутрішньому ринку сувенірної продукції, але також і її брендування. Прямі контракти з провідними зарубіжними виробниками гарантують високу якість і добротність товарів, що поставляються нами. Ми готові стати для Вас постійним постачальником товарів рекламно-сувенірного призначення, в тому числі корпоративних пластикових брелоків.

Брендування виробів ми здійснюємо на власній виробничій базі, в арсеналі якої є сучасні технології, якісні матеріали та обладнання, необхідні для виконання будь-якого Вашого замовлення, незважаючи на його складність і обсяг.

Залежно від форми, розмірів і матеріалів виготовлення об'єктів під нанесення для виконання замовлень в різних випадках застосовуються цифровий друк, лазерне гравіювання, трансфер, сублімація, тиснення, шовкотрафарет або шовкотрафарет по колу.

Ефектною і ефективною технологією є вишивка логотипу на тканинних виробах - дванадцять кольорів якісних вовняних ниток, використовуваних для вишивки, дозволяють досягти вражаючого результату.

У нас Ви також можете замовити комплекс послуг по формуванню, оновленню або вдосконалення корпоративного стилю компанії. Ми допоможемо Вам підібрати корпоративну гаму кольорів і розробити ескізи елементів корпоративної символіки.

Як замовити оптову партію пластикових брелоків з логотипом

Замовлення на поставку оптової партії товару можна оформити на сайті, після натискання на кнопку Купити, розміщену на картці кожного пропонованого зразка (тут же можна побачити фотографію зразка, його ціну і опис).

Всі питання, пов'язані з оформленням замовлення на брендування, підлягають обговоренню й узгодженню з нашими співробітниками. Для цього потрібно зателефонувати %phone% або замовити зворотний дзвінок, натиснувши кнопку Зворотний дзвінок.

Вартість нанесення буде залежати від змісту, обсягу і технічних характеристик Вашого замовлення.

Телефонуйте, будь ласка - нам буде приємно поспілкуватися і встановити тісні ділові контакти з тими, хто не пропускає жодної можливості для просування своєї компанії.