Портфелі та кейси

Портфелі спочатку використовувалися людиною для зберігання і перевезення документів. З плином часу спеціальності працівників, пов'язані з частими і не тривалими поїздками, визначили використання портфеля також для перевезення бутербродів, невеликих речей першої необхідності і т.д. У цьому розділі нам би хотілося звернути Вашу особливу увагу на алюмінієві кейси різного призначення. Ваш партнер або постійний клієнт буде радий отримати від Вас такий подарунок.
Відобрежено на сторінці 16 позицій з 16

Брендований портфель або кейс виглядає на потрібному рівні

У минулі часи портфель в руці людини був незаперечним свідченням високого інтелектуального рівня його власника. Згодом така асоціація стала підтверджуватися життям все рідше, потім забулася. Але не забулося основне призначення портфеля (кейса) - дбати про безпеку і доставку документів. Портфель з логотипом Вашої компанії ніяк не зможе справити враження ширвжитку, який потрапив в руки випадкової людини. Його вигляд завжди буде відповідати рівню Вашої компанії.

Ми - Ваш потенційний постійний постачальник корпоративної сувенірної продукції

Ви знаходитесь на сайті рекламно-виробничої компанії Фул Моушн, основними напрямками діяльності якої протягом більше десяти років є оптові поставки сувенірної продукції в Україну і її оптова реалізація на внутрішньому ринку, а також брендування. Прямі контракти з провідними європейськими та китайськими виробниками гарантують високу якість і добротність товарів, що поставляються нами.

У цьому не важко переконатися, ознайомившись з нашою пропозицією, представленою в цьому, а також в інших підрозділах нашого сайту (наприклад, Сумки для документів, Сумки для ноутбука).

Ми готові стати для Вас постійним постачальником корпоративної продукції. Закупивши у нас портфелі, кейси та інші вироби під нанесення логотипу і замовивши їх брендування, Ви отримаєте партію готових корпоративних подарунків або сувенірів.

Наша власна виробнича база укомплектована штатом досвідчених високопрофесійних фахівців. В її арсеналі є сучасні технології, якісні матеріали та обладнання, необхідні для належного виконання будь-якого Вашого замовлення, незважаючи на його складність і обсяг.

З огляду на форму об'єктів під нанесення і матеріалів, з яких вони виготовлені, для виконання замовлень в різних випадках застосовуються цифровий друк, лазерне гравіювання, трансфер, сублімація, тиснення, шовкотрафарет або шовкотрафарет по колу. Ми гарантуємо високу якість і стійкість нанесеного зображення.

У нас Ви також можете замовити комплекс послуг по формуванню, оновленню або вдосконалення корпоративного стилю компанії. Ми допоможемо Вам підібрати корпоративну гаму кольорів і розробити ескізи елементів корпоративної символіки.

Як замовити поставку портфелів і кейсів з логотипом оптом

Замовлення на поставку оптової партії товару можна оформити, після натискання на кнопку Купити, розміщену на картці кожного пропонованого зразка (тут же можна побачити фотографію зразка, його ціну і опис).

Всі питання, пов'язані з оформленням замовлення на брендування, підлягають обговоренню й узгодженню з нашими співробітниками. Для цього потрібно зателефонувати %phone% або замовити зворотний дзвінок, натиснувши відповідну кнопку. Вартість нанесення буде залежати від змісту, обсягу і технічних характеристик Вашого замовлення.

Ми готові зустрітися з Вами, обговорити всі ваші запитання, а також встановити з Вашою компанією тривалі ділові відносини і взаємовигідне співробітництво.