Сумки для документів

Бухгалтеру, менеджеру, експедитору дуже часто доводиться пересуватися по місту або на значно більші відстані, маючи при собі чималу кількість документів. Для їх перевезення, і не тільки, призначені спеціальні сумки - легкі, надійні і практичні. У такій сумці можна перевозити достатню кількість документів, оберігаючи їх від механічного впливу.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 159

Сумки для документів з логотипом - візитні картки Ваших співробітників

Візитні картки у вигляді брендованих сумок для документів, що постійно з'являються в банку, в офісах Ваших партнерів і замовників - повсюдно, де бувають Ваші співробітники, стануть постійною складовою частиною роботи компанії, спрямованої на забезпечення успішного просування на ринок її продукції або послуг.

Функціональність сумок для документів

Функціональність сумки може бути вдало доповнена красивим дизайном, цим ми керувалися при підборі асортименту в наш каталог товарів. Придбати зручні чоловічі і жіночі сумки для документів в Києві за низькою ціною вже не проблема, якщо Ви потрапили на наш сайт.

У таку сумку може поміститися і компактний ноутбук. Аксесуар зручний для тих, хто часто вирушає в ділові поїздки, їздить на переговори або ж просто робить роботу вдома, з подальшим відправленням її в офіс. Щільні стінки сумки забезпечують відмінне збереження і захищеність паперів. Внутрішня організація може сподобатися наявністю достатньої кількості відділень, кишень, які дозволять підтримувати в сумці повний порядок і швидко знаходити потрібний документ.

За каталогом можна замовити чоловічі сумки для документів оптом, різного розміру, місткості та дизайну. Тому кожен покупець зможе знайти сумку, яка ідеально підійде для його способу життя. Наприклад, жінки віддають перевагу більш компактним сумкам, вони виглядають елегантніше і акуратніше, при цьому вони місткі. У Києві можна підібрати жіночі сумки для документів за низькою ціною до ділового костюма, вони ефектно підкреслять образ. Об'ємними, але і більш місткими є чоловічі сумки для документів, з надійними і зручними ручками.

Сумки, представлені на сайті функціональні, їх можна носити в руці або ж через плече. За колірним рішенням сумки виконані в стриманому і класичних стилях, вони будуть прекрасно гармоніювати з костюмом і підкреслять діловий характер свого власника. Чоловічі і жіночі сумки виготовляються з міцного, зносостійкого матеріалу, з надійною і якісною фурнітурою. Навіть при тривалій службі сумки зберігають первозданний привабливий вигляд.

Ще одна перевага - легкий догляд за виробом, так як для їхнього пошиття вибираються якісні, стійкі до забруднень тканини, вони менше притягують пил і не вимагають спеціального догляду. Перш ніж замовити чоловічі сумки для документів оптом, слід ознайомитися з багатим каталогом компанії. Це допоможе вибрати найактуальніші моделі, саме для Ваших потреб.

Брендування сувенірної продукції

Висококваліфікований досвідчений персонал нашої виробничої бази готовий надати допомогу у формуванні або доопрацювання корпоративного стилю Вашої компанії.

Складові Вашої корпоративної символіки, інші зображення або написи будуть адаптовані до об'єктів нанесення з урахуванням фактури, розміру і форми поверхонь, на які буде здійснюватися нанесення. Будуть розроблені ескізи або оригінал-макети зображень.

Все це визначить вибір технології та обладнання, які можуть застосовуватися при виконанні Вашого замовлення. Вам буде запропонований найбільш економічно вигідний варіант технологій і обладнання.

У різних випадках для нанесення застосовуються лазерне гравіювання, трансфер, тиснення, цифровий друк, шовкотрафарет, шовкотрафарет по колу, сублімація або вишивка на виробах з тканини. Будь-яка з перерахованих технологій, перш за все, забезпечує повне збереження вигляду і якості поверхні, на яку здійснюється нанесення.

Висока якість обладнання і фарбувальних матеріалів, використовуваних в роботі, дозволяють досягти високої точності і детальності перенесення зображення зі збереженням його колірної гами. Відбиток виходить стійким, буде служити довгий час, не вицвітаючи і не розтріскуючись.

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку корпоративних сумок для документів

На сайті розміщено картки всіх зразків продукції, що поставляється нами, вони містять опис і ціну того чи іншого виробу. На кожній картці міститься також кнопка Купити. Натиснувши цю кнопку, Ви зможете оформити замовлення на поставку сумок для документів під нанесення логотипу та інших товарів.

Вартість робіт з нанесення зображення або тексту буде визначатися, виходячи з параметрів ескізу або оригінал-макету. Для оформлення замовлення на брендування необхідно обговорити його деталі з нашими співробітниками, зателефонувавши по телефону %phone% або замовивши зворотний дзвінок на головній сторінці сайту. За додатковою домовленістю можлива також особиста зустріч з відповідними фахівцями нашої компанії.

Впевнені, що відвідування нашого сайту було для Вас корисним, і чекаємо на Ваші замовлення.

Ціна, грн.:
Колір
 • бежевий
 • білий
 • жовтий
 • зелений
 • коричневий
 • червоний
 • помаранчевий
 • рожевий
 • сірий
 • синій
 • фіолетовий
 • чорний