Прихватки

Прихватка - це дуже зручно і просто, коли вона є під рукою; складніше, коли її взагалі немає. Тому прихваток повинна бути достатня кількість різних: бавовняних і силіконових, простих і в вигляді рукавиці, для гарячого, для печі, для гриля. Чим не варіант для недорогого, але дуже потрібного сувеніра? Чим не спосіб доставити маленьку радість тим, хто кожен робочий день сумлінно трудиться у Вашій компанії?
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 33

Брендована прихватка. Це кулінарне приладдя. чи прикраса кухні?

Прихватка - не тільки річ, вкрай необхідна в процесі приготування їжі. Красива якісна прихватка свідчить про те, що господиня кухні серйозно підходить до того, що вона робить, поважає свою працю і тих, хто заходить на її кухню. Якщо така господиня отримає в подарунок прихватку з вишитим логотипом Вашої компанії, то вона навряд чи буде часто використовувати її в якості пересічного робочого інструмента - на кухні знайдеться місце, на якому красива річ завжди буде на виду.

Діапазон використання брендованих прихваток

Прихватка, як і багато інших виробів сувенірної продукції, може використовуватися в якості промо сувеніра, корпоративного сувеніра, корпоративного подарунка; і навіть може бути частиною подарункового набору. Діапазон цін на прихватки сприяє цьому.

Тут, в підрозділі Прихватки сайту компанії Full Motion (Фул Моушн), представлений асортимент цих виробів, що поставляються компанією безпосередньо від європейських і китайських виробників.

Дизайнери компаній-виробників при розробці пропонованих моделей вкладали в них частину своєї душі і глибоку повагу до нелегкої праці «кашовара». Для того, щоб переконатися в цьому, досить уважно вдивитися в зразки.

Тут можна вибрати вироби вартістю тридцять-сорок гривень, закупити їх велику партію і перетворити в оригінальні промо сувеніри. А можна звернути увагу на рукавицю для гриля вартістю близько трьохсот гривень, підібрати в сусідньому підрозділі, скажімо, набір ножів для м'яса і створити якісний корпоративний подарунковий набір. Дизайн і поверхні цих виробів не залишає сумнівів в успішному їх брендуванні.

Технології брендування сувенірної продукції

Ми готові надати вам комплекс послуг, пов'язаних з брендування прихваток і інших предметів сувенірної продукції. Наші фахівці при необхідності нададуть Вам сприяння в розробці ескізів та оригінал-макетів зображень, які підлягають нанесенню, а також допоможуть в виборі технології нанесення.

Сучасне обладнання нашої виробничої бази дозволяє наносити на обрані Вами предмети різні зображення і тексти  із застосуванням усіх існуючих нині технологій. Але для тканинних виробів ми, як правило, рекомендуємо вишивку логотипу - ефект виходить неповторний.

Технічні і технологічні можливості в поєднанні з високою якістю барвників та інших матеріалів, які використовуються при нанесенні, дозволяють досягти високої якості виконання роботи. Гарантовані детальна повнокольорова передача ескізу або оригінал-макету, стійкість нанесеного зображення до механічного, температурного або іншому впливу, неможливість пошкодження або зміни якості поверхні прихваток та інших виробів, використаних під нанесення логотипу.

Як оформити оптове постачання корпоративних прихваток

На сайті, під фотографіями пропонованих виробів, вказана їх ціна і та наведено описання. Натиснувши кнопку Купити в картці товару, Ви зможете оформити замовлення на його оптову поставку.

Замовивши на головній сторінці сайту зворотний дзвінок нашого співробітника, або зателефонувавши самостійно по телефону %phone%, Ви зможете обговорити з високопрофесійними фахівцями все, що стосується оформлення замовленої сувенірної продукції в корпоративному стилі Вашої компанії. Вартість виконання робіт може бути визначена тільки після узгодження технічних параметрів і обсягу замовлення.

Ціна, грн.:
Бренд
Колір
 • бежевий
 • білий
 • жовтий
 • зелений
 • червоний
 • помаранчевий
 • рожевий
 • сірий
 • синій
 • фіолетовий
 • чорний