Пояси

Пояс, поряд з годинником і взуттям, - ті елементи вбрання, за якими фахівці безпомилково визначають статус людини. Пояс неодмінно повинен бути в одному кольорі з взуттям і рукавичками або, принаймні, максимально наближатися до цього. Відповідність пояса обраному стилю одягу визначається його шириною, пряжкою і вичинкою шкіри - тут вже смак повинен проявитися максимально.
Відобрежено на сторінці 14 позицій з 14

Пояс з логотипом - статусний подарунок

Якісний пояс завжди був, є і буде бажаним подарунком як для чоловіків, так і для жінок. Без цього аксесуара не обійдеться жоден чоловік, який уважно стежить за своїм зовнішнім виглядом. У багатьох випадках жіноче вбрання також неприпустиме без пояса. Подарувавши людині цю статусну річ, Ви підкреслите рівень свого ставлення до нього.

Ми-Ваш корпоративний помічник

Ви знаходитесь на сайті компанії Фул Моушн, яка протягом останніх десяти років займається оптовим постачанням в Україну сувенірної продукції безпосередньо від європейських і китайських виробників, її брендуванням і оптовими продажами на внутрішньому ринку, а також розробляє і виробляє рекламну продукцію.

У цьому підрозділі представлені різні моделі поясів, які поставляються нами. Тут Ви зможете вибрати із запропонованого асортименту пояси, які найбільш підходять під нанесення логотипу компанії.

Перейшовши по сайту в підрозділ Шарфи і рукавички, Ви отримаєте можливість підібрати, гідне доповнення до поясу, що значно підвищить значимість Вашого подарунка.

Оптова закупівля сувенірних виробів економічно вигідна. Одноразове фінансове вкладення в їх закупівлю і брендування дозволяє проводити тривалу рекламну кампанію, даруючи ці затребувані сувеніри в ході будь-яких заходів або в інших відповідних випадках.

Нанесення на сувенірну продукцію логотипів, інших елементів корпоративної символіки або текстів здійснюється нашою компанією на власній виробничій базі, що має в своєму арсеналі необхідне обладнання, сучасні технології та якісні матеріали.

Залежно від форми об'єктів під нанесення і матеріалів, з яких вони виготовлені, для виконання замовлень в різних випадках застосовуються сублімація, лазерне гравіювання, тиснення, трансфер, шовкотрафарет, шовкотрафарет по колу, цифровий друк.

При застосуванні цих технологій досягається повне збереження всіх якостей об'єкта нанесення, фотографічна точність повноколірного перенесення зображення, висока стійкість і довговічність нанесення.

Ми також надаємо комплексні послуги з формування або вдосконалення корпоративного стилю компаній, з розробки логотипів та інших елементів корпоративної символіки, з виробництва корпоративної продукції.

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку корпоративних поясів

На сайті на кожен зразок пропонованої сувенірної продукції оформлена окрема картка, що містить фотографію і ціну товару, його опис і кнопку Купити. Після натискання цієї кнопки Ви зможете оформити замовлення на відповідну модель за ціною, вказаною під її фотографією.

На головній сторінці сайту поміщена кнопка Зворотний дзвінок. Після натискання цієї кнопки Вам негайно зателефонують наші співробітники, з якими Ви зможете обговорити питання, пов'язані з брендування сувенірної продукції. Вартість брендування ми не можемо анонсувати на сайті, оскільки вона повністю залежить від параметрів і обсягу замовлення.

Для обговорення цих та інших питань Ви також можете зателефонувати самостійно по телефону %phone% або відвідати наш офіс особисто за адресою, вказаною на головній сторінці сайту.

 

Ціна, грн.:
Колір
  • бежевий
  • білий
  • жовтий
  • зелений
  • коричневий
  • червоний
  • помаранчевий
  • сірий
  • синій
  • чорний