Парасольки складані

Складана парасолька, одного разу з'явившись в житті людини в минулому столітті, міцно увійшла до списку найнеобхідніших їй речей. Віяння моди, технологічні нововведення виробництва, нові матеріали змінювали тільки її вигляд або конструкцію, але ніхто жодного разу не засумнівався в її потрібності і практичності. Запрошуємо Вас погодитися з нашим переконанням у тому, що складана парасолька не може не бути гідним корпоративним подарунком від Вашої компанії.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 123

Складана парасолька з логотипом - захист і реклама

Брендовані складані парасолі захистять тих, кому Ви їх подарували, від дощу і не тільки. Логотип, добре видимий на куполі парасольки, буде рекламувати Ваш бренд, незважаючи на мерзенну погоду і викликаний такою погодою кепський настрій.

Складана парасолька була вигадана людиною доброю і турботливою

Як стало добре. В негоду, коли і так все незручно, коли все дратує, немає більше потреби боротися з великим і незграбним пристроєм. У сезон дощів немає більше потреби постійно носити з собою цей, нехай і незручне, але вкрай потрібний пристрій.

Легке натискання на кнопку, і дощ не страшний. Закінчився дощ? Легке натискання на ту ж кнопку, і в руці, замість великого купола з довгою ручкою, - невеликий, акуратно упакований «згорток».

У підрозділі Парасолі складані сайту компанії Фул Моушн представлені сучасні якісні парасольки, які ми поставляємо в Україну за прямими контактами з провідними європейськими та китайськими виробниками.

Для любителів пофорсити або для ситуацій, коли до вбрання буде в більшій мірі підходити парасолька-тростина, є на сайті сусідній підрозділ, який теж мало кого залишить байдужим - вибір дуже гідний.

Парасолька - дуже зручний об'єкт для брендування. Форма і площа купола так і просяться під нанесення.

Брендування сувенірної продукції

Ми надаємо також і комплекс послуг, пов'язаних з оформленням сувенірної продукції в корпоративному стилі компаній наших покупців. Висококваліфікований досвідчений персонал нашої виробничої бази готовий надати допомогу у формуванні або доопрацюванні корпоративного стилю Вашої компанії.

Складові Вашої корпоративної символіки, інші зображення або написи будуть адаптовані до об'єктів нанесення з урахуванням фактури, розміру і форми поверхонь, на які буде здійснюватися нанесення. Будуть розроблені ескізи або оригінал-макети зображень.

Все це визначить вибір технології та обладнання, які будуть застосовуватися при виконанні Вашого замовлення. Вам буде запропонований найбільш економічно вигідний варіант технологій і обладнання.

У різних випадках для нанесення застосовуються лазерне гравіювання, трансфер, тиснення, цифровий друк, шовкотрафарет, шовкотрафарет по колу, сублімація або вишивка на виробах з тканини. Будь-яка з перерахованих технологій, перш за все, забезпечує повне збереження вигляду і якості поверхні, на яку здійснюється нанесення.

Висока якість обладнання і фарбувальних матеріалів, використовуваних в роботі, дозволяють досягти високої точності і детальності перенесення зображення зі збереженням його колірної гами. Відбиток виходить стійким, буде служити довгий час, не вицвітаючи і не розтріскуючись.

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку корпоративних складаних парасольок

На сайті вміщено картки всіх зразків сувенірної продукції, що поставляється нами. Картки містять опис і ціну того чи іншого виробу. На кожній картці міститься також кнопка Купити. Натиснувши цю кнопку, Ви зможете оформити замовлення на поставку складних парасольок під нанесення логотипу та інших товарів.

Вартість робіт з нанесення зображення або тексту буде визначатися, виходячи з параметрів ескізу або оригінал-макету. Для оформлення замовлення на брендування необхідно обговорити його деталі з нашими співробітниками, зателефонувавши по телефону %phone% або замовивши зворотний дзвінок на головній сторінці сайту. За додатковою домовленістю можлива також особиста зустріч з відповідними фахівцями нашої компанії.