Брелоки-відкривачки

Брелок у вигляді відкривачки - це “два в одному”. З одного боку він допомагає господареві не розгубити ключі, яких у сучасної людини завжди чимало, а з іншого боку, власник такого брелока ніколи не замислюється про те, чим би йому відкрити пляшку з мінеральною водою. Відкривачка завжди у нього під рукою, і він постійно вдячний Вам за піднесений йому практичний і корисний подарунок.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 50

Корпоративний брелок-відкривачка буде невтомно працювати на Ваше просування

Брелоки-відкривачки з логотипом Вашої компанії, подаровані її співробітникам, партнерам, клієнтам, гостям проведених Вами корпоративних заходів будуть активно працювати на Ваше благо. Кожен раз, з'являючись в руках власника, вони будуть виступати в ролі ефективних рекламних інструментів, доносячи Вашу корпоративну символіку до великої кількості людей.

Брелоки-відкривачки під нанесення логотипу

Діапазон цін на брелоки-відкривачки, представлені тут, зумовлює їм роль промо сувенірів.

Хотілося б звернути вашу увагу на те, що рекламно-виробнича компанія Фул Моушн, на сайті якої Ви перебуваєте, протягом більш, ніж десяти років працює на ринку сувенірної продукції України. Основними напрямками нашої роботи є постачання сувенірних виробів в Україні, їх корпоративне оформлення і оптові продажі всередині країни.

За минулий час ми накопичили в цих питаннях великий досвід, який, в поєднанні з прямими контрактами між нашою компанією та провідними виробниками брелоків, дає нам можливість поставляти і пропонувати Вам тільки продукцію високої якості. Це, в однаковій мірі, відноситься і до іншої продукції рекламно-сувенірного призначення, що поставляється нами теж безпосередньо від виробників.

Подивіться, будь ласка, що ми пропонуємо в інших розділах і підрозділах нашого сайту. Перейдіть, скажімо, в підрозділ Ручки розділу Офіс і бізнес. Тут представлено безліч зразків того, що, при необхідності, може стати відчутним доповненням до обраних Вами брелоків-відкривачок.

Форма і матеріали, з яких виготовлені ці вироби, роблять їх зручними об'єктами брендування.

Нанесення логотипу на брелоки-відкривачки

Нанесення на брелоки-відкривачки, а також на інші сувеніри, Вашого логотипу здійснюється нашою компанією на власній виробничій базі з використанням сучасного обладнання і з застосуванням найбільш прогресивних технологій.

З огляду на розміри, форму, а також матеріали, з яких виготовлені брелоки-відкривачки та інша обрана Вами сувенірна продукція, ми можемо в різних випадках застосувати для нанесення сублімацію, лазерне гравіювання, тиснення, трансфер, шовкотрафарет, цифровий друк.

При застосуванні будь-якої із цих технологій поверхня, на яку здійснюється нанесення, не пошкоджується і повністю зберігає всі свої якості. Нанесене повнокольорове зображення з фотографічною точністю повторить наданий Вами зразок, протягом дуже довгого часу не буде розтріскуватися або вицвітати.

Це досягається, крім обладнання і технологій, високою якістю використовуваних для нанесення матеріалів і їх широкою гамою кольорів.

Як замовити брендовані брелоки-відкривачки оптом

На сайті можна вибрати із запропонованого асортименту уподобані Вами вироби. На картці, заведеній окремо для кожного представленого на сайті зразка товару (ви її бачите на екрані), поміщена фотографія відповідного зразка, нижче фотографії вказана його вартість. Наведіть, будь ласка, курсор на фотографію, і нижче ціни з'явиться кнопка Купити. Натисканням курсора на фотографію можна відкрити опис товару та відомості про його наявності на складі. Натискання на кнопку Купити означає початок оформлення замовлення на оптову поставку цього виробу.

Для того, щоб обговорити і узгодити замовлення на брендування продукції, що закуповується Вами, необхідно натиснути на кнопку Зворотний дзвінок (наші співробітники негайно зателефонують Вам) або зателефонувати %phone%. Вартість нанесення буде залежати від змісту і технічних параметрів Вашого замовлення. Вона буде повідомлена Вам після узгодження замовлення.