Косметички для подорожей

Про косметичку можна складати оди, косметичці можна співати дифірамби, і цього буде недостатньо для того, щоб віддати належне цьому найважливішому аксесуару для подорожей. В косметичку можна скласти буквально все, що в неї поміщається, а можна скласти те, що обов'язково знадобиться в шляху і дорослому, і дитині, і має бути постійно під рукою.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 106

Косметичка з логотипом - знак Вашої особливої уваги

Косметичка недарма віднесена до номенклатури товарів для подорожей. Косметички, різні за розміром і призначенням, допоможуть жінці не забути взяти з собою те, що неодмінно знадобиться їй і дитині в дорозі. Чим довше триватиме подорож, тим більшого розміру потрібна косметичка. Брендовані косметички, подаровані Вашою компанією співробітницям або покупцям, будуть свідчити про Ваш уважне і передбачливе ставлення до них. У той же час вони будуть протягом всієї поїздки власниці брати участь в кампанії з рекламування Вашого бренду.

Наше співробітництво з Вами може стати довготривалим взаємовигідним

Функціональне призначення косметички таке, що вона завжди буде бажаним і корисним подарунком. Косметичок не може бути багато, але вони повинні бути різні. Тут Вашій увазі пропонується гідний вибір, що включає звичайні і оригінальні вироби більшого і меншого розміру, різних кольорів і дизайну.

Є косметички герметичні, є спеціальні для пляшок, є пляжні зі шкалою ультрафіолетових променів. Є, практично все, що не може не сподобатися. Їх, крім назви, об'єднує ще й те, що всі вони - барвисто оформлені якісні вироби. Якщо Вас зацікавить наповнення для косметичок, перейдіть, будь ласка, до підрозділу Аксесуари для подорожей.

Для рекламно-виробничої компанії Full Motion (Фул Моушн), на сайті якої Ви перебуваєте, основними напрямками діяльності є оптові поставки та реалізація сувенірної продукції, а також надання послуг з її брендування. Поставки товарів ми здійснюємо з Європи і з Китаю, безпосередньо від виробників.

Технічні і технологічні можливості нашої власної виробничої бази, дозволяють нам якісно і в строк виконувати замовлення, пов'язані з нанесенням на сувенірну продукцію логотипів, а також інших елементів корпоративної символіки або текстів.

Форма об'єктів нанесення і характеристики матеріалів їх виготовлення визначають вибір технології нанесення. У різних випадках застосовуються лазерне гравіювання, цифровий друк, трансфер, шовкотрафарет, сублімація, шелкотрафарет по колу, тиснення. В даному випадку, поряд з іншими технологіями, може бути застосована вишивка логотипу на тканинних косметичка. При цьому зображення передається якісно забарвленими вовняними нитками дванадцяти кольорів.

Зображення вийде фотографічно точним, повнокольоровим, стійким і довговічним, поверхня, на яку здійснювалося нанесення, не постраждає.

Ми готові допомогти Вам у формуванні корпоративного стилю компанії, в його оновленні або вдосконаленні, готові розробити логотип та інші складові корпоративної символіки, а також виготовити друковану корпоративну продукцію.

Ми завжди відкриті для контактів і прагнемо до того, щоб співпраця з усіма нашими клієнтами була довгостроковою і приносило обопільну вигоду.

Як купити корпоративні косметички оптом

Замовити оптову партію виробів, в тому числі і косметички під нанесення логотипу, Ви можете прямо на сайті. Для цього потрібно натиснути кнопку Купити в картці зразка або замовити зворотний дзвінок нашого співробітника. Вартість товару можна побачити під фотографіями кожного виробу. Всі питання, які стосуються нанесення логотипу (інших елементів корпоративної символіки або текстів) можна обговорити і узгодити, зателефонувавши по телефону %phone% або відвідавши наш офіс. Вартість нанесення буде залежати від характеристик і параметрів зображення, що наноситься.