Скребки для авто

Зима має величезний запас сюрпризів, підкидаючи їх водіям в самий невідповідний момент. Але є і неприємності неминучі. Якщо автомобіль на ніч залишається на вулиці або в неопалюваному приміщенні, то для водія, який готується до виїзду, будь-який морозний день починається з очищення стекол від крижаної кірки. Як тут обійтися без спеціального скребка?
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 41

Як добре мати багато скребків для авто з логотипом компанії, яка щиро піклується про своїх співробітників і клієнтів

Як люблять зиму діти! Як не люблять зиму автомобілісти! Навряд чи хтось стане заперечувати правильність цих слів. На вулиці холод собачий, а їхати треба. Їхати треба, і часу, як завжди, в обріз, а скла покриті товстим шаром криги. Виробники автомобільних аксесуарів потурбувалися про те, щоб до початку холодів на ринку було досить всього, що знадобиться автомобілістам взимку. Ви теж не змарнуйте можливість, надану сезонним попитом - промо сувеніри у вигляді брендованих скребків для авто будуть прийняті Вашою цільовою аудиторією з величезною вдячністю.

Що для цього потрібно

На сайті нашої компанії, в підрозділі Скребки для авто, де ви зараз перебуваєте, представлені ті вироби, які, з урахуванням їх вартості, можуть використовуватися в якості промо сувенірів або корпоративних сувенірів. Закупівля оптової партії і брендування цих виробів забезпечить досягнення мети, про яку говорилося вище.

Перейдіть, будь ласка, в сусідній підрозділ сайту (Світловідбиваючі товари) де ви знайдете те, що в темний час доби допоможе автомобілістам уникнути дуже великих неприємностей при очищенні від криги автомобіля, припаркованого в слабо освітлюванеому місці. Подарункові набори, що складаються із  світловідбиваючого предмета і скребка для авто, змусять радісно затрепетати серця багатьох автомобілістів.

Усі пропоновані на сайті скребки, а також супутні товари, можуть бути ефективно використані під нанесення логотипів, а також інших зображень і написів.

Як здійснюється брендування

Ми надаємо послуги не тільки в оптових поставках сувенірної продукції, але також і в її корпоративному оформленні. Наші дизайнери, за Вашої участі, виготовлять якісний оригінал-макет зображення, що підлягає перенесенню на вироби, а також адаптують його до якості, форми і розміру поверхні, на яку буде здійснюватися нанесення. З урахуванням цього Вам будуть запропоновані найбільш економічно вигідні варіанти виконання Вашого замовлення.

Роботи з нанесення будуть виконуватися на нашій виробничій базі, оснащеній сучасним обладнанням і укомплектованій висококваліфікованими фахівцями, які застосовують у роботі новітні технології друку та інших способів нанесення зображень на вироби сувенірної продукції.

Колірна гамма і висока якість використовуваних при цьому матеріалів гарантують повноколірне і фотографічно точне перенос оригінал-макету на виріб. При нанесенні поверхня виробу не піддається будь-яким змінам, а зображення виходить настільки зносостійким, що воно в протягом тривалого часу не буде вицвітати або розтріскуватися.

Як замовити оптову поставку корпоративних скребків

Наш сайт зручний в роботі. На кожен виріб пропонованого Вашій увазі асортименту товарів заведена окрема картка. Ви бачите перед собою фотографію зразка і його ціну. Клікнувши на фотографії, Ви відкриваєте картку з інформацією про товар, тут же вміщена кнопка Купити, натискання на яку дозволить оформити замовлення на необхідну кількість цього зразка товару.

Обговорення, узгодження і оформлення замовлення на виконання робіт, пов'язаних з брендування сувенірної продукції, здійснюється в ході спілкування зі співробітниками компанії. Для цього Ви можете зателефонувати %phone% або замовити зворотний дзвінок нашого співробітника. Після уточнення всіх параметрів замовлення буде визначена і повідомлена Вам вартість виконання робіт.