Шкіряні брелоки

Шкіряні брелоки дуже зручні у використанні. Вони приємні на дотик і не рвуть кишеню чи підкладку сумочки. Згодом вони просочуються духом власника і стають ніби його продовженням, його частинкою. Шкіра зручна для нанесення на неї логотипів, зображень, написів. Ми готові надати вам комплекс послуг з оформлення корпоративних подарунків вашої компанії.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 24

Шкіряний брелок з логотипом в подарунок гостю Вашого корпоративного заходу

Завжди приємно отримувати подарунки. Якщо Ви готуєтеся до проведення виставки, презентації або іншого корпоративного заходу, ви, без сумніву, закладаєте в кошторис певну суму на промо сувеніри, корпоративні сувеніри та подарунки. Згадайте, що шкіряні брелоки ідеальні під нанесення логотипу чи інших елементів вашої корпоративної символіки.

Корпоративні шкіряні брелоки від Ffull Motion

Шкіряний брелок, звичайно ж, не належить до предметів першої необхідності. Його можна мати або не мати, їм можна користуватися постійно або не використовувати жодного разу. Але він, у залежності від вартості вартості і оформлення, є високо затребуваним корпоративним сувеніром або подарунком.

Рекламно-виробнича компанія Фул Моушн - не новачок на ринку сувенірної продукції. Понад десять років ми поставляємо її в Україні, а також надаємо комплекс послуг, пов'язаних з брендування. Формування корпоративного стилю, підбір кольорової гами, розробка ескізів логотипів і товарних знаків, адаптація елементів корпоративної символіки під відповідні технології та обладнання для нанесення. Ми все це вміємо. Для цього у нас є всі можливості.

Представлені тут шкіряні брелоки, а також інша продукція, пропонована в сусідніх розділах нашого сайту (постарайтеся відвідати розділ Флешки), - це дуже якісні вироби, що поставляються нами безпосередньо від кращих європейських і китайських виробників. Те, що ви бачите тут, і зможете побачити по сусідству, дійсно гідно витрат на брендування.

Уявіть собі шкіряний брелок, прикрашений логотипом і назвою Вашої компанії. Зображення, що отримується застосуванням технології тиснення або гарячого пресування, набуває неповторний 3d вид і як би просочується відтінком або відтінками забарвлення поверхні на яку воно наноситься.

Такий відбиток моментально перетворює сувенір в солідний корпоративний подарунок. Відбиток цей ніколи не зникне,  не потемніють і Ваші корпоративні кольори. Скільки буде служити брелок, стільки ж буде приносити Вам користь реклама, що міститься на ньому.

Різним поверхням, на які здійснюється нанесення, відповідають технології, найбільш прийнятні для їх характеристик і якості. Щось дешевше, щось дорожче; щось швидше, а щось довше. Але в усіх випадках ми будемо шукати найбільш привабливий (як естетично, так і фінансово) для Вас варіант виконання Вашого замовлення. І у всіх випадках Ви отримаєте якісні корпоративні подарунки і сувеніри, які принесуть радість їх одержувачам, а Вам принесуть ефективну віддачу від реклами.

Як замовити оптову партію брендованих шкіряних брелоків

Оформити замовлення шкіряні брелоки під нанесення логотипу Ви можете прямо на сайті, натиснувши кнопку Купити в картці вибраного тут зразка або замовивши зворотний дзвінок. Ціни на товар вказані під фотографією кожного з представлених зразків. Вартість нанесення логотипу на шкіряні брелоки та інші вироби буде залежати від характеристик зображення, що підлягає нанесенню. Її можна обговорити і узгодити, зателефонувавши за номером %phone% або відвідавши наш офіс.

Ми завжди відкриті для спілкування та співпраці. Звернувшись до нас, Ви зустрінете найпривітніший прийом; ми врахуємо всі Ваші побажання, а замовлення буде виконано точно, якісно і в строк, незалежності від його складності та обсягу.

Ціна, грн.:
Колір
  • білий
  • жовтий
  • зелений
  • коричневий
  • червоний
  • помаранчевий
  • сірий
  • синій
  • чорний