Кулінарне приладдя

Понад сто найменувань товарів, пропонованих тут, призначені для забезпечення максимальної зручності на кухні - в зберіганні та обробці продуктів, приготуванні найрізноманітніших страв. При необхідності ми можемо допомогти Вам створити подарункові набори, упакувати і оформити ці набори відповідно до Ваших побажань. Наша виробнича база володіє сучасним обладнанням і технологіями для нанесення на сувеніри зображень і написів.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 147

Кулінарне приладдя з логотипом Вашої компанії - свідоцтво щирої турботи

Ті, кому доводилося протягом багатьох років щодня (до роботи або після неї) займатися приготуванням їжі, знають, наскільки це непросто і наскільки це втомлює. Вони також знають, яку радість може доставити будь-яка дрібниця, яка полегшує цю працю. Брендовані предмети кулінарного приладдя, отримані в подарунок від Вашої компанії, можуть доставити радість дуже багатьом. Проявіть турботу про тих, хто по кілька годин на день проводить біля плити, і Ви відчуєте у відповідь щиру вдячність Ваших потенційних покупців і клієнтів, Ви реально побачите підвищення віддачі від роботи Ваших співробітниць, та і співробітників теж.

Затребуваність кулінарного приладдя

Ви перебуваєте в підрозділі Кулінарне приладдя сайту компанії Фул Моушн, де представлені сучасні якісні вироби, які ми поставляємо в Україну за прямими контактами з провідними європейськими та китайськими виробниками.

Тут Ви знайдете ті речі, яких ніколи не буває мало, які ніколи не будуть зайвими. Доручіть вибір жінкам, і вони не помиляться в правильній оцінці затребуваності того чи іншого виробу, вони виберуть саме те, що може викликати особливу подяку за потрібний подарунок.

Наші консультанти підкажуть, що можна придбати з товарів, представлених в інших розділах і підрозділах сайту, скажімо, в підрозділі Сервіровка. Ми допоможемо у виборі окремих виробів і в комплектуванні подарункових наборів, в їх упаковці і оформленні. Вибір за Вами.

Брендування сувенірної продукції

Ми надаємо також і комплекс послуг, пов'язаних з оформленням сувенірної продукції в корпоративному стилі компаній наших покупців. Висококваліфікований досвідчений персонал нашої виробничої бази готовий надати допомогу у формуванні або доопрацювання корпоративного стилю Вашої компанії.

Складові Вашої корпоративної символіки, інші зображення або написи будуть адаптовані до об'єктів нанесення з урахуванням фактури, розміру і форми поверхонь, на які буде здійснюватися нанесення. Будуть розроблені ескізи або оригінал-макети зображень.

Все це визначить вибір технології та обладнання, які будуть застосовуватися при виконанні Вашого замовлення. Вам буде запропонований найбільш економічно вигідний варіант технологій і обладнання.

У різних випадках для нанесення застосовуються лазерне гравіювання, трансфер, тиснення, цифровий друк, шовкотрафарет, шовкотрафарет по колу, сублімація або вишивка на виробах з тканини. Будь-яка з перерахованих технологій, перш за все, забезпечує повне збереження вигляду і якості поверхні, на яку здійснюється нанесення.

Висока якість обладнання і фарбувальних матеріалів, використовуваних в роботі, дозволяють досягти високої точності і детальності перенесення зображення зі збереженням його колірної гами. Відбиток виходить стійким, буде служити довгий час, не вицвітаючи і не розтріскуючись.

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку корпоративного кулінарного приладдя

На сайті розміщено картки всіх зразків сувенірної продукції, що поставляється нами . Картки містять опис і ціну того чи іншого виробу. На кожній картці міститься також кнопка Кпити. Натиснувши цю кнопку, Ви зможете оформити замовлення на поставку кулінарного приладдя під нанесення логотипу та інших товарів.

Вартість робіт з нанесення зображення або тексту буде визначатися, виходячи з параметрів ескізу або оригінал-макету. Для оформлення замовлення на брендування необхідно обговорити його деталі з нашими співробітниками, зателефонувавши по телефону %phone% або замовивши зворотний дзвінок на головній сторінці сайту. За додатковою домовленістю можлива також особиста зустріч з відповідними фахівцями нашої компанії.