Брелоки-ліхтарики

Брелок-ліхтарик потрібен і дорослому, і дитині, особливо в зимову пору, коли рано темніє, а так хочеться все бачити. Вибір такого роду сувенірів у нас досить широкий за формою і призначенням, з оформлення та вартості. Дивіться, вибирайте. Наші фахівці, використовуючи найсучасніші технологічні можливості, переведуть закуплені Вами ліхтарики в розряд промо продукції.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 97

Брендовані брелоки-ліхтарики для подарунків

Напевно, ні в кого не викликає сумніву те, що брелок-ліхтарик потрібен всім. Ступінь його потрібності підвищується саме тим, що в ньому є ліхтарик. Але навряд чи хтось віднесе такий сувенір, незважаючи на його невелику ціну, до пріоритетних покупок. Тому такий сувенір для кожного виявиться саме тим, що давно було потрібно, але до покупки чого якось не доходили руки.

Ми пропонуємо покупцям тільки якісну продукцію

Ви знаходитесь на сайті компанії Фул Моушн, в підрозділі Брелоки-ліхтарики, де Вам надається можливість вибрати сувенірні вироби для використання в якості промо сувенірів і корпоративних сувенірів, як при проведенні різних корпоративних заходів, так і в повсякденному житті.

В інших розділах і підрозділах сайту, скажімо, в підрозділі Інструменти, можна знайти те, що разом з брелоком-ліхтариком може скласти подарунковий набір - нехай і не дорогий, але практичний і доречний в самих різних ситуаціях.

Всі вироби, представлені на сайті, поставляються нами в Україні безпосередньо від відомих європейських і китайських виробників. Це дає нам можливість ввозити і пропонувати нашим покупцям тільки якісну продукцію, що користується на ринку підвищеним попитом.

Всі вироблені в даний час сувенірні товари розробляються і виготовляються з урахуванням перспективи їх брендування.

Технології брендування сувенірної продукції

Ми готові надати Вам комплекс послуг, пов'язаних з брендування брелоків-ліхтариків та інших предметів сувенірної продукції. Наші фахівці при необхідності нададуть Вам сприяння в розробці ескізів та оригінал-макетів зображень, які підлягають нанесенню, а також допоможуть в виборі технології нанесення.

Сучасне обладнання нашої виробничої бази дозволяє наносити на обрані Вами предмети різні зображення і тексти застосуванням таких технологій, як шовкотрафарет або шовкотрафарет по колу, лазерне гравіювання, сублімація, трансфер, цифровий друк.

Технічні і технологічні можливості в поєднанні з високою якістю барвників та інших матеріалів, які використовуються при нанесенні, дозволяють досягти високої якості виконання роботи: детальна повнокольоровий передача ескізу або оригінал-макету, стійкість нанесеного зображення до механічного, температурного або іншому впливу, відсутність пошкодження або змін якості поверхні, на яку проводиться нанесення.

Порядок оформлення замовлення на оптову поставку корпоративних брелоків-ліхтариків

На сайті вміщено картки всіх зразків сувенірної продукції, що поставляється нами. Картки містять опис і ціну того чи іншого виробу. На кожній картці міститься також кнопка Купити. Натиснувши цю кнопку, Ви зможете оформити замовлення на поставку товару.

Вартість робіт з нанесення зображення або тексту буде визначатися, виходячи з параметрів ескізу або оригінал-макету. Для оформлення замовлення на брендування необхідно обговорити його деталі з нашими співробітниками, зателефонувавши по телефону %phone% або замовивши зворотний дзвінок на головній сторінці сайту. За додатковою домовленістю можлива також особиста зустріч з відповідними фахівцями нашої компанії.