Пляжні та вуличні ігри

Спорт - це рух, рух - це життя. Якщо Ви плануєте проведення корпоративного пікніка на свіжому повітрі, обов'язково уважно вивчіть цей розділ - організатору пікніка буде значно легше розробити цікаву, захоплюючу і корисну програму його проведення. Такий пікнік надовго залишиться в пам'яті запрошених на нього.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 74

Пляжні та вуличні ігри з логотипом - це ефективне поєднання здорового способу життя з Вашою рекламою

Пляжні та вуличні ігри допоможуть прихильникам здорового способу життя не забути про свої пристрасті навіть у вихідні або під час відпустки. Вони використовуються для активного відпочинку на очах у великої кількості людей. У когось викличе розчулення спортивного вигляду тато, який грає на пляжі в бадмінтон з чарівною донечкою; у когось викличе роздратування немолода сімейна пара, яка грає в настільний теніс в парку чи сквері. Але і ті, і інші неодмінно звернуть увагу на Вашу корпоративну символіку, нанесену на ракетки.

Пляжні та вуличні ігри під нанесення логотипу від компанії Full Motion (Фул Моушн)

Сайт нашої компанії пропонує Вашій увазі широкий асортимент товарів, призначених для активного відпочинку. Вся сувенірна продукція, представлена на сайті, - це актуальні та якісні товари, що поставляються нашою компанією безпосередньо від європейських і китайських виробників, всі вони можуть бути використані під нанесення логотипу або інших елементів корпоративної символіки Вашої компанії.

У будь-якій компанії, що піклується про створення та зміцнення корпоративного духу, неодмінно проводяться заходи, пов'язані з колективним відпочинком. Партнери запрошують Вас на свої корпоративні заходи. Практично всі Ваші співробітники протягом року отримують відпустку. Ось тільки кілька приводів для того, щоб закупити оптову партію наборів для пляжних і вуличних ігор, забрендувати їх і використовувати в якості сувенірів і подарунків.

Вивчіть уважно наші пропозиції в підрозділі сайту, в якому Ви зараз перебуваєте. Тут можна знайти те, що допоможе активному відпочинку, як дорослих, так і дітей, що стане доречним і затребуваним подарунком для сім'ї Вашого співробітника або для гостя Вашого корпоративного заходу.

Пропоновані нами товари зроблять насиченою програму корпоративного пікніка, проведеного Вами або Вашими партнерами. Такий пікнік надовго залишиться у пам’яті усіх запрошених.

Логотип Вашої компанії, нанесений на повітряний змій, на ракетки для бадмінтону, настільного або пляжного тенісу, на літаючий диск і на інші предмети, буде постійно на виду при кожному використанні Вашого подарунка.

Супутні товари представлені в сусідніх підрозділах сайту, таких як Пляж, Спорт і інші.

Ми створимо для вас набори корпоративних пляжних і вуличних ігор

Власна виробнича база нашої компанії укомплектована високопрофесійними фахівцями, які володіють сучасними технологіями брендування сувенірної продукції, оснащена необхідним для цього обладнанням і забезпечена якісними матеріалами, використовуваними для нанесення.

Ми готові адаптувати Вашу корпоративну символіку до форми і розмірів обраних Вами подарунків. В результаті нанесення Ви отримаєте високоякісне повнокольорове зображення, що має підвищену зносостійкість.

Як замовити оптову партію брендованих пляжних і вуличних ігор

Наш сайт надає можливість не тільки вивчити асортимент пропонованої сувенірної продукції та ціни на товари - клікнувши на кнопці Купити, Ви зможете оформити замовлення на оптову партію обраної Вами продукції.

Зателефонувавши за номером %phone% або замовивши на головній сторінці сайту зворотний дзвінок нашого співробітника, Ви отримаєте можливість обговорити і узгодити всі питання, пов'язані з брендування замовленого Вами товару. Вартість виконання замовлення буде залежати від характеристик зображень, які підлягають нанесенню на сувенірну продукцію, і від обсягу замовлення.