Пляжні сумки

Чим більше сумок і сумочок має жінка, тим комфортніше вона себе почуває. І навіть під час нетривалого відпочинку біля моря не обійтися однією пляжною сумкою. Пляжна сумка потрібна не тільки жінці, не в меншій мірі вона потрібна і чоловікові. Пропонований тут вибір пляжних сумок здатний задовольнити найвибагливіші запити Ваших клієнтів або співробітників.
Відобрежено на сторінці 20 позицій з 34

Пляжна сумка з логотипом - перевірений носій Вашої реклами

Пляжна сумка - це вмістилище всього того, що підходить за розмірами, з чим відпочивальник відправляється на пляж і повертається назад по кілька разів на день. При розумному підході до підбору і оформлення такого роду атрибута пляжного відпочинку в Ваших руках може виявитися безвідмовний носій Вашої реклами - брендована пляжна сумка.

Більше пляжних сумок - містких, зручних, красивих і різних

Потенційному відпочиваючому, особливо і в першу чергу жінці, не так просто буває вибрати перед поїздкою до моря такий важливий атрибут, як пляжна сумка. Вона повинна бути зручною, легкою, місткою, відповідною за кольором і по стилю. Ну, загалом, повний кошмар - голову можна зламати.

Допоможіть вашим співробітницям або покупцям, що збираються в літню відпустку, уникнути нервового потрясіння. Зверніться за консультацією до наших фахівців, і вони Вам допоможуть знайти комплексне вирішення проблеми.

На нашому сайті, в розділі Пляж, Ви знайдете підрозділ Сумки пляжні, де є на що подивитися і є з чого вибрати. В інших п'яти підрозділах цього розділу представлена величезна кількість того, що може і повинно підходити під сумку, або навпаки – під що буде підходити сумка; коротше кажучи, того, що разом узяте складе частину ансамблю для походу на пляж.

Форма, розміри і матеріали виготовлення цих сувенірів роблять їх придатними для нанесення різних елементів корпоративної символіки, всіляких зображень і написів.

Нанесення логотипу на пляжні сумки

Нанесення на пляжні сумки, а також на інші сувеніри запропонованих Вами логотипу, інших зображень або написів, здійснюється нашою компанією на власній виробничій базі з використанням новітнього обладнання та із застосуванням найбільш прогресивних технологій.

З огляду на розміри, форму, а також матеріали, з яких виготовлена обрана Вами сувенірна продукція, ми можемо в різних випадках застосувати для нанесення сублімацію, лазерне гравіювання, тиснення, трансфер, шовкотрафарет, цифровий друк. Нанесення на вироби з тканин може здійснюватися також вишивкою.

При застосуванні будь-яких із цих технологій поверхня, на яку здійснюється нанесення, не пошкоджується і повністю зберігає всі свої якості. Нанесене повнокольорове зображення в точності, до найдрібніших подробиць, повторить наданий Вами зразок, протягом дуже довгого часу не буде розтріскуватися або вицвітати.

Це досягається, крім обладнання і технологій, високою якістю використовуваних для нанесення матеріалів і їх широкою гамою кольорів. Скажімо, для вишивки використовуються якісно пофарбовані вовняні нитки дванадцяти кольорів.

Як замовити корпоративні пляжні сумки оптом

На сайті можна вибрати із запропонованого асортименту пляжні сумки під нанесення або інші вироби, які сподобалися Вам. Замовивши на головній сторінці сайту зворотний дзвінок нашого співробітника, або зателефонувавши за телефоном %phone%, Ви зможете обговорити з високопрофесійними фахівцями всі виниклі у Вас питання, пов'язані з оптовими поставками сувенірної продукції, а також з її брендування. Вартість нанесення буде залежати від змісту і технічних параметрів Вашого замовлення, а ціна самого товару вказана на сайті під фотографією кожного із запропонованих зразків.

 

Ціна, грн.:
Колір
 • бежевий
 • білий
 • жовтий
 • зелений
 • червоний
 • помаранчевий
 • рожевий
 • сірий
 • синій
 • фіолетовий
 • чорний